Молодь за здоровий спосіб життя

IMG_308724 квітня у Любимівській ЗОШ №1 відбулася науково-практична конференція «Стань поколінням, вільним від СНІДу». В рамках конференції також пройшов фестиваль «Молодь обирає здоров’я», у якому об’єдналися чотири конкурси: конкурс плакатів, фотоконкурс, вікторина та літературно-музично-спортивні композиції.

Наукова частина, окрім вікторини, відзначилась виступами гостей свята – директора Каховського районного ЦСССДМ Олени Декадіної та лікаря-інфекціоніста Каховської ЦРЛ Тараса Залипки. Вони розповіли про тенденції та назвали цифри, що стосуються даних про ВІЛ-інфікованих району, і закликали дітей до здорового образу життя та розсудливості.
У концертній програмі взяли участь 16 колективів з 14-ти населених пунктів Каховщини. Діти підготували прекрасні номери, в яких розповідали про користь спорту, здорового харчування, про негативні наслідки шкідливих звичок та навіть згадали у веселій постановці сучасну проблему людства – ГМО.
За підсумками конкурсу журі визначило перможців: перше місце посів колектив «Живу здорово» Семенівського НВК, друге розділили три колективи – «Пульс» Любиміської ЗОШ №1, «Коло» Малокаховської ЗОШ та «Strong stills» Кам’янської ЗОШ. Бронзу поділили між собою 4 команди: «Енерджи» Волинської ЗОШ, «КЛАС» Дудчинської ЗОШ, «Антивірус» Любимівської ЗОШ №2 та колектив від Тавричанської ЗОШ – «Шанс». Після нагородження переможців усіх присутніх одразу ж запросили на конференцію, що відбудеться наступного року.

Дякуємо за відгук! Ми цінуємо вашу думку!

Pin It on Pinterest