Нові горизонти перспектив і можливостей

_ANT8116Нещодавно з робочим візитом Херсонщину відвідали міністр закордонних справ Швеції Карл Більдт та посол Швеції в Україні Андреас фон Бекерат. Побували вони і в Каховці на підприємствах “Чумак” та “Грін Тім”, засновниками яких є їхні співвітчизники Карл Стурен та Йохан Боден.
В ході прес-конференції для журналістів та «круглого столу» з сільгоспвиробниками і представниками малого та середнього бізнесу було обговорено питання, які хвилюють сьогодні всіх.
Карл Більдт наголосив, що Швеція готова надати Україні всіляку допомогу, включаючи і довгострокову. Адже, на його думку, Україна має великий потенціал в розбудові економіки. І дуже важливо для країни, щоб вибори Президента відбулися за будь-яких умов. Незабаром в Києві планується проведення бізнес-форуму по залученню іноземних інвесторів в Україну, адже як показує практика каховських підприємств «Чумак» і «Грін-Тім», клімат для розвитку бізнесу, і на Херсонщині зокрема, дуже сприятливий.
Висловив Карл Більдт і своє бачення нинішніх стосунків України та Росії, зосередивши увагу, на тому, що Швеція не вважає Крим російським; розповів про складні відносини між Швецією та Росією, яких пов’язують чималі інвестиції і які нині згортаються швидкими темпами через неадекватність та непослідовність дій російського бізнесу; поділився думками про те, що відкриття європейського ринку розширить можливості для українських товаровиробників.
Жанна КИСЕЛЬОВА.
Фото предоставлено сайтом каховка.инфо.

Дякуємо за відгук! Ми цінуємо вашу думку!

Pin It on Pinterest