Живи, «Зоря», і не згасай ніколи!

_ANT9285«Зорька»… Саме так з любов’ю і ніжністю називає колектив редакції «Каховську зорю» – своє щоденне рукотворне диво. Вона й справді нескінченна, важко навіть сказати коли саме закінчується черговий і починається  наступний випуск тижневика, над яким працюють творчі і завзяті люди: головний редактор Жанна Кисельова, відповідальний секретар Віктор Семененко, редактор відділу   міського господарства Ірина Сошнікова, кореспонденти Іван Клименко та Сергій Макогон, коректор Ольга Сидоренко, комп‘ютерник-верстальник Юрій Явнюк, бухгалтер Тетяна Іноземцева, рекламний менеджер Тетяна Костецька, кур’єр Наталя Бурдюг, водій Юрій Сердюков. Саме вони продовжують сьогодні славні традиції, які передали їм ветерани редакції Володимир Менисенко, Лідія Цоліна, Лідія Жеребна, Володимир Горобець, Анатолій Микитенко, Анатолій Степанько та ін., примножуючи важливу справу часопису Каховщини, розширюючи його горизонти, втілюючи все, що принесло з собою  прогресивне і швидке ХХІ століття. «Каховська зоря» вже не тільки на папері, вона – частина всесвітної павутини – ви можете знайти її в Інтернеті: в соціальних мережах та на сайті. Мета  зорян – об’єктивно, неупереджено  і безпристрасно доносити до читачів те, чим живуть місто і район, що відбувається в області, державі, світі. Це нелегка справа. З ранку й до пізнього вечора, без вихідних і свят кипить робота над створенням газети. Сотні дзвінків, листів, відвідувачів, запитань, проблем, подій. «Зоря» повинна про все знати і бути в багатьох місцях одночасно, щоб оперативно і своєчасно дати своїм читачам те, що може їх зацікавити. А цікавить  зорян, чим живе  Україна, що турбує населення Херсонщини, чим переймаються жителі Каховки та Каховського району.
Пишіть, дзвоніть, приходьте. «Зоря» була, є і завжди залишатиметься  з вами! Передплачуйте! Читайте! Будьте разом з «Каховською зорею» в гущі подій і фактів!

Те, що ви не знаєте про «Зорю»:

  •  Рік народження «Каховської зорі» – 1917.
  •  За весь період існування мала назви: «Известия Каховского совета рабочих, крестьянских и солдатских депутатов», «Колгоспник Каховщини», «Колгоспник Кахівщини», «Зоря комунізму».
  •  З 2007 року – комунальне підприємство. Співзасновники – Каховська районна рада, міська рада та трудовий колектив.
  •  Державних дотацій не має. Працює на  самоокупності: згідно з укладеними договорами та встановленими розцінками на рекламу та офіційну інформацію.
  •  Платник податку на додану вартість.

Дякуємо за відгук! Ми цінуємо вашу думку!

Pin It on Pinterest