Кубок «Каховської зорі» у Архслобідчан

DSC_1064На Каховському стадіоні «Авангард» відбулася фінальна гра на кубок газети «Каховська зоря» серед сільських команд (започаткований редакцією ще в 1977 році), в якій зустрілися давні знайомі – команди с.Архангельська Слобода та с.Тавричанка.
Вже на 5-й хвилині Віталій Кулик забиває гол у ворота тавричанців і виводить свою команду вперед – 1:0, а в кінці першого тайму Іван Стасішин доводить рахунок матчу до 2:0, але за дві хвилини до перерви Денис Мєзенцев скорочує рахунок зустрічі, реалізуючи пенальті – 2:1.
Після перерви накал боротьби на полі загострюється, на 60-й хвилині Олександр Красильніков забиває третій гол у ворота суперників і приносить довгоочікувану перемогу команді с.Архангельська Слобода з рахунком 3:1.
Після закінчення матчу голова районної федерації футболу, голова районної ради Микола Крупін і головний редактор газети «Каховська зоря» Жанна Кисельова вручили команді-переможниці з Архслободи – перехідний кубок «Каховської зорі» (на фото), обом командам – дипломи та футбольні м’ячі, придбані спонсором матчу ГО«Ділова Каховщина».