Квиток у молодість

100_3000Вчитись ніколи не пізно – це девіз «Університету третього покоління». Ось уже вдруге не школярі, а пенсіонери, що ведуть активний спосіб життя та не перестають навчатись новому, стали випускниками.
За навчальний рік прослухали курс лекцій та навчились стежити за здоров’ям. Для вивчення основ комп’ютерної графіки Каховська міська бібліотека виділила клас з 4 комп’ютерами. Протягом року лекції читали лікарі, юристи, спеціаліст Пенсійного фонду.
І ось – випускний. Територіальному центру є чим пишатись – в 2013-2014 навчальному році, окрім факультету «Основи медицини – здорового образу життя», було відкрито новий факультет «Основи комп’ютерної грамотності». Слухачам було прочитано більше 70 актуальних, змістовних лекцій, проведено 98 практичних занять. Університет поєднав літніх людей в одну команду і дав їм можливість спілкуватись, ходити в походи, жити повноцінним життям, дозволив розкрити в собі таланти, про які з різних причин навіть не підозрювали в молодості.
«Університет третього покоління» існує і розвивається завдяки ініціативі і активній життєвій позиції директора територіального центру Людмили Коняєвої, голови територіальної ветеранської організації Свєтлово Валентини Юрасової, начальника відділу соціально-побутової адаптації Юлії Богданової та медсестер
з лікувальної фізкультури Анни Крайнюкової та Тетяни Гречихіної.
Власна інформація.

Дякуємо за відгук!

Pin It on Pinterest