На Херсонщині зареєстровано близько 3500 переселенців

«Сьогодні на Херсонщині зареєстровано близько 3500 переселенців, і це лише ті люди, які пройшли офіційну реєстрацію в міграційних пунктах. Із них близько 900 осіб – це кримчани, інші – з зони АТО. За нашими підрахунками ще близько 5-6 тис. знаходяться або у зонах відпочинку на території нашої області, або у родичів. Також кожного дня близько 50 переселенців продовжують приїздити на Херсощину», – сказав заступник голови обласної державної адміністрації – керівник апарату Сергій Тріщанович під час прямого ефіру телепередачі «Вечірня студія» на ХОДТРК «Скіфія».

Крім того, він зазначив, що сьогодні вже близько 600 осіб, які тимчасово перебували в Херсонській області, вже повернулися до своїх домівок після завершення АТО в їхніх містах, аби налагодити звичне життя.

Під час телепередачі Сергій Тріщанович зауважив, що питання з якими звертаються переселенці в основному незмінні – це тимчасове проживання, соціальні виплати, влаштування дітей у садки та школи. Також заступник голови облдержадміністрації – керівник апарату додав, що Херсонщина буде готова і в зимовий період приймати переселенців: «Вже близько двох тижнів ми активно працюємо над облаштуванням приміщень, де можна буде поселити людей у зимовий період».

Також Сергій Тріщанович не оминув питання надання учасникам АТО, а також військовослужбовцям, які забезпечують охорону Херсонської області, земельних ділянок як для ведення сільського господарства, так і для будівництва.

«Разом із депутатами обласної ради ми звернулися до місцевих рад з проханням активно долучитися до цієї роботи, адже саме за ними закріплене право виділення землі в районах», – прокоментував ситуацію заступник голови облдержадміністрації – керівник апарату, а також додав, що наразі спрощена процедура надання цих ділянок. Наприклад, для оформлення ділянки сільськогосподарського користування необхідно  близько тижня.

Також у рамках ефіру обговорили готовність закладів освіти і медицини до опалювального сезону. З приводу чого Сергій Тріщанович відзначив, що наразі готовність сягає 70%, і до початку осені  робота буде закінчена.

«Найбільше питання, яким ми переймаємося, це необхідне зменшення використання природного газу на 30% від загального об’єму», – додав заступник голови облдержадміністрації – керівник апарату.

ХОГА.

Дякуємо за відгук!

Pin It on Pinterest