Надійний друг селянської ниви

Переконатися в цьому мали змогу сільгоспвиробники Херсонщини, які побували на Дні поля, організованому  дилером John Deere компанією «Агротек» в ДП ДГ «Асканійське».

З технікою американської компанії John Deere – найбільшого виробника сільгосптехніки у світі, українці знайомі вже давно. Але не кожного дня випадає нагода переконатися на власні очі, що вона дійсно найкраща. Не зважаючи на те, що John Deere дуже недешева техніка, вона варта того, щоб мати її в своєму сільськогосподарському арсеналі.
Одним з перших в Херсонщині, на чиїх полях з’явилися John Deere, стало ДП ДГ «Асканійське». 17 років тому Віра Опанасівна Найдьонова «запустила» на землі свого господарства перший комбайн, і з тих пір, впевнившись у надійності цього залізного «друга», зробила ставку саме на цій техніці. Тож не випадково директор дилерського центру «Агротек» у Херсонському регіоні І. Думанецький обрав поля «Асканійського» для демонстрації техніки John Deere. За його словами, аграрії України потребують високопродуктивних машин, які повинні працювати в парі з високотехнологічними інтелектуальними рішеннями.
Важливим пріоритетом роботи дилера John Deere компанії «Агротек» є сервісне обслуговування, тож до послуг аграріїв створено мережу з 8 дилерських центрів та 7 регiональних офiсiв зi складами запчастин та сервicними боксами по всій краiiнi. Для землеробів Херсонщини найближчим є новий дилерський центр «Агротек» у Таврiйську, що його було відкрито на початку цього року. Саме керiвництво цього центру разом з «Асканійським» органiзувало свято John Deere для виробникiв Херсонського регiону.

DSC_2048

Учасники Дня поля здійснили екскурсію на поля «Асканійського», де на них чекала експозиція техніки John Deere від «Агротек»: комбайн WTS9640, трактори 8310R, 6170M, 6130D, пневматичний посівний комплекс 1890, просапна 16-тирядна сівалка 1745, плуг 3810, глибокозрихлювач 2700, самохідний оприскувач 4730 та причіпний оприскувач 732, дискова борона 637, експозицiя стенда запасних частин, сервисноi служби, шин Michelin, французський дощувальний агрегат OTECH. Також було презентовано Гатор XUV855D – малий позашляховик Jоhn Deere для сiльгоспвиробникiв.
Новітня техніка, оснащена обладнанням для роботи зі системами «точного землеробства», дозволяє оптимізувати фінансові витрати, підвищити якісні показники роботи техніки та її ефективність. Власні інтелектуальні системи постійно підвищують зацікавленість сільгоспвиробників до техніки John Deere. У вік прогресивних технологій, дистанційний миттєвий доступ до інформації, економить Ваш час та дозволяє за лічені хвилини приймати ефективні управлінські рiшення.Учасники Дня поля були вражені побаченим і, без перебільшення, стали ще більшими шанувальниками цієї чудової техніки, покликаної полегшити працю землероба та зробити врожаї ще вагомішими.
Несподіваним сюрпризом став і розіграш лотереї від компанії «Агротек», на якій були розіграні супутні товари від John Deere.
Компанія «Агротек» й надалі робитиме все від неї залежне, щоб співпраця з сільгоспвиробниками Херсонщини продовжувала наростати, дозволяючи Україні знову посісти провідні позиції у виробництві сільськогосподарської продукції. Об’єднані зусилля ­ – важливий крок до вагомих здобутків!

DSC_2070

ТОВ “Агротек” – ­ провідний офіційний дилер світового виробника сільськогосподарської техніки компанії John Deere в Україні. З часу заснування в 2002р. компанією реалізовано та запущено в експлуатацію більше 2200 одиниць самохідного та причіпного обладнання John Deere.
Ключові напрямки діяльності компанії:

 •  Продаж сільськогосподарської техніки та обладнання John Deere
 •  Сервісне обслуговування техніки John Deere
 •  Продаж оригінальних запасних частин і ПММ для техніки John Deere
 •  Продаж шин для сільськогосподарської техніки
 •  Продаж та монтаж систем зрошення

Компанія «Агротек» приділяє післяпродажному сервісу пріоритетну увагу, бо цінує кожного клієнта. Висококваліфікований персонал – сервісні інженери компанії «Агротек», які пройшли навчання на заводах-виробниках техніки John Deere в США та країнах Європи, – постійно вдосконалюють свої знання про новітні технології в галузі ремонту сільгосптехніки і силових агрегатів. 6 екіпажів сервісної служби у м. Таврiйськ, обладнані за останнім словом техніки, в найкоротші терміни готові виїхати у будь-яку точку Херсонщини, щоб надати висококваліфіковану допомогу з ремонту техніки «Джон Дір».

 •  Кваліфіковане обслуговування техніки цілодобово;
 •  Спеціально обладнані бокси для ремонту та діагностики силових агрегатів;
 •  Щорічна зимова інспекція з гарантійного і післягарантійного обслуговування техніки “Джон Дір” для попередження поломки в сезон;
 •  Навчання з експлуатації техніки “Джон Дір” на базі сервісних центрів «Агротек»;
 •  Використання оригінальних запасних частин і ПММ для ремонту техніки “Джон Дір”;
 •  Закріплення за кожним клієнтом висококваліфікованого інженера, який надає консультації та проводить ремонт, придбаної в «Агротек» техніки “Джон Дір”;
 •  Індивідуальний підхід до кожного клієнта.

DSC_2121

Принципи роботи компанії:

 •  Клієнтоорієнтованість. Знання потреб та індивідуальний підхід до кожного клієнта, комплекс рішень з поставки техніки та сервісу, підбір оптимальних взаємовигідних умов співпраці.
 •  КОМПЕТЕНТНІСТЬ. Фахівці компанії, які пройшли навчання на заводах John Deere в США і Європі, нададуть висококваліфіковану допомогу клієнтам у питаннях оптимального вибору техніки, ремонту і підбору оригінальних запасних частин John Deere
 •  ОПЕРАТИВНІСТЬ. Оперативний сервіс та консультації з обслуговування техніки забезпечуються завдяки цілодобовій роботі кол­центру, де Ви отримаєте професійну відповідь на
 • будь­-яке питання, пов’язане з технікою John Deere. Запасні частини до вашої техніки John Deere будуть поставлені протягом доби.
 •  ІННОВАЦIЙНICТЬ. Адаптація новітніх світових розробок в галузі сільськогосподарського обладнання та технологій виробництва для підвищення рентабельності клієнтів ­ сільськогосподарських виробників.
 •  СОЦІАЛЬНА ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ. Турбота про зростання професійного рівня інженерів і механіків сільськогосподарських підприємств через співпрацю з навчальними закладами та підтримка цілого ряду соціальних ініціатив.

DSC_2013

ДИЛЕРСЬКИЙ ЦЕНТР "АГРОТЕК": Херсонська обл., м.Таврійськ, вул.Героїв Сталінграда, 29-в
Тел. (05549) 7-39-27, www.agrotek.in.ua

Дякуємо за відгук!

Pin It on Pinterest