Граница между Крымом и Херсонщиной до сих пор без надежной защиты

«Біля села Стрілкове Херсонської області – це село, до якого раша захопила 12 км уже не Криму, а іншої області. Там стоїть блокпост, на якому є шість погано озброєних прикарпатців. Четверо десь за 50 і двоє молодих. Вони призвані до армії з резерву», – пише на своїй сторінці у Фейсбук Юрій Лукан.

«Професійні прикордонники звідти були виведені. Тим часом, з російського боку там стоять добре озброєні бійці. Це на так званій Арабатській стрілці – шматок суші між Азовським морем і Сивашем. Інших наших військ там нема. Якщо раша вдарить, то прикарпатці зразу відправляться до праотців, або здадуться, бо їм нема чим боронити територію. Проти техніки вони не попруть. Це я не видаю жодні секрети, бо росіяни там все самі бачать. Питання: чи не варто зміцнити кордон, державні мужі?», – пише Юрій Лукан.

А вот и продолжение этой темы:

Журналист Геннадий Осьмак на своей персональной Фейсбук-страничке пишет:

– Граница с Крымом это не только Чонгар и Стрелковое. Есть еще большая береговая линия с озером Сиваш, через которое невооруженным взглядом просматриваются населенные пункты полуострова. Там тоже есть посты наших пограничников, но несут они службу в нечеловеческих условиях. Например за селом Новодмитриевка у вояк нет даже света. Погранцы даже не знают, что происходит в стране, спрашивают у местных. А место там тоже неспокойное, уже несколько раз задерживали диверсантов.

Херсонская Правда.

Дякуємо за відгук!

Pin It on Pinterest