Щаслива посмішка малят

Тепло і затишно в нашому садочку. Звідусіль лунає дитячий гомін та сміх. Кожного ранку колектив Червоноперекопського дошкільного навчального закладу зустрічає своїх вихованців з посмішкою, а їхніх батьків – теплим словом та доброю порадою. Батьки, працівники дитячого садка та діти стали дружньою та великою сім’єю, яка всі проблеми і негаразди вирішує разом.

У цьому році вихованців дитячого садочка побільшало. З 1 березня 2014 року відкрита друга додаткова група з кількістю 15 осіб, що становить 88 % від загальної кількості дітей віком від 1до 6 років.

На сьогодні дитячий садок відвідує 38 дітей, з них 7 дітей із села Подівка та 3 дитини із села Калинівка.
Головна турбота колективу – виховання дітей, адже те, що буде закладено в дитячі душі сьогодні, проросте щедрим колосом у дорослому житті. Тому колектив закладу, завідувач, батьки, сільський голова роблять все необхідне, щоб дитячий садок став справді другою домівкою для дітей, куди хотілося б повертатися знову і знову.

А зроблено чимало! В приміщеннях є всі необхідні умови для якісної організації діяльності дітей. Групи естетично оформлені, створені розвивальні середовища, які забезпечують розвиток творчих здібностей дітей.

У дитячому садку повністю відремонтовано водопостачання, опалювальна та каналізаційна системи. Загальна сума витрат на їх ремонт становить 72,8 тис. гривень. Встановлено 7 металопластикових вікон, 13 металопластикових та 2 залізних дверей на суму 82,2 тис. гривень. На харчоблок придбано електроплиту, холодильник, мийку для миття посуду, два бойлери на суму 5,9 тис. гривень. Купили ноутбук, принтер, дитячі меблі на 8,9 тис. гривень. Побудований сучасний літній навіс на суму 4 тис. гривень, відремонтований поріг та пандус. Встановлено залізобетонну огорожу на суму 99,5тис. грн.
Зроблено багато і багато ще заплановано: заміна підлоги у спальнях та групах; оновлення твердого обладнання (дитячі меблі); ремонт опалубки; встановлення нового ігрового обладнання та спортивного майданчика.

Турбується про наш садок і сільський голова Лобунько Галина Павлівна.
Кожного дня я бачу радісні та вдячні посмішки своїх вихованців, батьків, працівників дитячого садочка і розумію, що все це недарма. У цьому році наш дошкільний навчальний заклад пройшов атестацію.

Найвища оцінка нашої праці – щаслива посмішка дітей, щира та безтурботна.

Тетяна Драчук, завідувач Червоноперекопського
дошкільного навчального закладу.

Дякуємо за відгук!

Pin It on Pinterest