Сьомий фестиваль дитячої творчості «Різдвяні зорі»

Традиційно кульмінацією великої різдвяної акції «Ой, радуйся, земле!», яку всередині зими проводить благодійний фонд «Лепта», стає фестиваль дитячої творчості «Різдвяні зорі». Сам же фестиваль відзначив у цьому році свою сьому річницю.

Завдяки налагодженій співпраці ГО «Православний батьківський комітет», БФ «Лепта», міського та районного відділів освіти, міського відділу культури, міського голови, Новкаховської та Генічеської єпархії, головні цілі фестивалю – відродження національної культури, виявлення та підтримка талановитих дітей і розвиток в них творчого потенціалу – були досягнуті. Діти на сцені й глядачі в залі відчули радість і теплоту в серці, коли всі, від малого до великого, одностайно прославляли Народження Христа.

Прекрасний дитячий різдвяний спектакль і концерт від творчих колективів навчальних закладів міста чекав на своїх гостей і глядачів 15 січня в РБК ім. Фрунзе. О 12 годині в фойє розпочав свою роботу благодійний ярмарок для допомоги хворим дітям Каховки й найближчих населених пунктів, а вже о 13.00 у глядацькій залі відбулася головна подія – гала-концерт фестивалю. Подібні заходи, крім суттєвої матеріальної підтримки для хворих, естетичної насолоди, несуть в собі й величезний моральний потенціал виховання в дітях милосердя, співчуття і, що дуже важливо, активної соціальної позиції.
На сцену Будинку культури радувати своїми талантами виходили творчі колективи всіх загальноосвітніх шкіл і кількох позашкільних закладів Каховки, Каховського району (с. Коробки і с. Малокаховка), знаний народний ансамбль танцю «Надія» МПК «Меліоратор»; вітали присутніх найщирішими словами– почесні гості. Сам фестиваль вже традиційно представляє собою театралізоване дійство, в яке вміло вплетені дитячі виступи.

Крім чудового настрою та відчуття справжнього свята для тих, хто того дня завітав до Будинку культури, всі учасники фестивалю «Різдвяні зорі» отримали солодкі подарунки від організаторів заходу.

Дякуємо за відгук! Ми цінуємо вашу думку!

Pin It on Pinterest