Спортивні новини

Чемпіонат області з боксу серед юнаків
Нещодавно в Херсоні проходив чемпіонат області з боксу серед юнаків. В змаганнях взяла участь команда Каховської ДЮСШ: Григорій Присташ (у ваговій категорії 41,5 кг), Данило Конопльов (44,5 кг), Леонід Ващенко (53 кг) та Едуард Мініч (43 кг), під керівництвом тренера-викладача Дмитра Мальцева. За підсумками змагань двоє наших боксерів здобули нагороди обласного чемпіонату. Григорій Присташ завоював «срібло», а Данило Конопльов виборов «бронзову» нагороду.
Вітаємо наших спортсменів та їх тренера з успіхом на обласних змаганнях і бажаємо нових перемог на боксерському рингу.

Спортивно-патріотичне свято пам’яті героїв Крут
29 січня в спортивному залі «Домінант» (м. Херсон) відбулося спортивно-патріотичне свято «97 років пам’яті героїв Крут», організоване Михайлом Олійником, головою федерації гирьового спорту Херсонської області. На нього запросили й наших відомих спортсменів Миколу Семенова та Павла Мариніна. Микола 97 разів вижав 16-кілограмову гирю правою та лівою руками. Павло ж за 6 хвилин підняв гирю 160 разів. Наступного дня до дитячого будинку-інтернату «Радість» завітали юні спортсмени з любительського об’єднання фізичного розвитку «Богатир» районного Будинку культури ім. Фрунзе Кирило Смашнов, Юрій Салак, Кирило Кобець, Віталій Гарматін та їхній наставник Павло Маринін, вразивши присутніх тим, з якою легкістю вони підкидали вгору гирі по 8 та 16 кг.
По завершенні виступу заступник директора дитячого будинку-інтернату «Радість» подякувала богатирям та вручила їм пам’ятні подарунки.

Любов Калініченко.

Чемпіонату області з футзалу
Відбулися півфінальні змагання ІІ етапу чемпіонату області з футзалу серед команд юнаків 2001/2002 років народження. У змаганнях взяли участь 16 команд з 14 позашкільних навчальних закладів спортивного профілю.
За результатами змагань Херсонської обласної дитячо-юнацької футбольної ліги право участі у фінальних змаганнях здобули команди: «Освіта» (Бериславська районна КДЮСШ ім. В.К.Сергеєва), «Старт» (Великолепетиська ДЮСШ), «Авангард» (ДЮСШ Каховської міської ради), «Азовець» (Генічеська районна ДЮСШ), «Освіта -2001» (КДЮСШ Департаменту освіти і науки, молоді та спорту облдержадміністрації), «Піонер» (Нововоронцовська ДЮСШ), «Кристал-2001» (Херсонська СДЮСШОР з футболу «Кристал»), ФК «Гопри» (м. Гола Пристань).
Фінальні змагання ІІІ етапу відбудуться 14 – 15 лютого.

В.Роль, голова обласної організації ВФСТ «Колос» АПК України, виконавчий директор ХОДЮФЛ.

Районні змагання з волейболу
У спортивних залах Семенівського НВК, Малокаховської, Заозерненської, Роздольненської ЗОШ відбулися районні змагання з волейболу серед дівчат 1998 р. н. і молодше. В змаганнях взяли участь 14 команд, які визначили переможців для участі у фіналі турніру.
У першій зоні переможцем стала команда Семенівського НВК, в другій – Любимівської ЗОШ № 1, в третій – Заозерненської, в четвертій – Чорнянської ЗОШ.

Саме ці команди упродовж п’яти годин вели вперту боротьбу за призові місця. В підсумку перше місце посіла команда дівчат Любимівської ЗОШ № 1, друге – Заозерненська ЗОШ, третє місце виборола команда учнів Чорнянської ЗОШ, на четвертому місці опинилася команда Семенівського НВК.
По закінченні змагань команді-переможниці вручено перехідний кубок і диплом першого ступеня, командам-призерам змагань – дипломи відповідних ступенів, а всі команди фінального етапу змагань отримали пам’ятні подарунки від відділу освіти, молоді та спорту Каховської райдержадміністрації.

С.Тишковець, заступник директора ДЮКФП.

21 січня в Заозерненській ЗОШ відбулися зональні змагання з волейболу між дівчатами 1999-2000 років народження. В них брали участь юні спортсменки з чотирьох шкіл району: Тавричанського НВК, Дмитрівської ЗОШ, Червоноперекопської та Заозерненської ЗОШ.
Переконливу перемогу здобула команда Заозерненської школи (на фото).

Отже заозерненці посіли перше місце у своїй підгрупі, а вже за тиждень команда брала участь у районних змаганнях, що проходили у спортивній залі Малокаховської ЗОШ. В нелегкій боротьбі, отримавши перемогу над Семенівським НВК та командою Чорнянської школи, у вирішальній грі дівчата поступилися лише Любимівській ЗОШ №1, таким чином виборовши друге місце у районних змаганнях. З чим ми їх і вітаємо.