Щоб нащадки пам’ятали…

У суботу, 25 квітня, в картинній галереї ім.Гавдзинського у Новій Каховці відкрилася виставка, що висвітлює роботу членів воєнно-історичного клубу «Каховка» та Всеукраїнської громадської організації «Союз «Народна пам’ять». Серед експонатів — артефакти, віднайдені пошуковцями на полях Нікопольського плацдарму, зброя й амуніція часів Другої світової війни, фото й речі з зони АТО, що належали українським військовим. Останні знаходять волонтери в ході участі у місії «Чорний тюльпан» з евакуації тіл загиблих із території, тимчасово непідкронтрольної ЗСУ.

Участь у презентації, яка не залишила жодного байдужого, взяли міський голова Нової Каховки В.Коваленко, громадськість і творча молодь міста, активісти НВІК «Каховка» О.Обелець, В.Федченко, Є.Кишкін, О.Кабаченко (троє останніх — каховчани). Вірші й пісні про трагізм війни та неминущу цінність миру, гра духового оркестру, що зустрічав гостей ще ззовні будівлі галереї, додавали урочистості події й нагадували про свято – 70-річчя Великої Перемоги, що наближається.

За домовленістю з завідувачем галереї О.Михайленко, виставка триватиме до 22 червня. Новокаховчани гостинно запрошують сусідів-каховчан відвідати її та на власні очі пересвідчитися у важливості справи, котру сьогодні роблять члени клубу «Каховка» для увічнення пам’яті загиблих, для своїх сучасників та й для нащадків.

Текст і фото Ірини СОШНІКОВОЇ.

Дякуємо за відгук!

Pin It on Pinterest