Каховській школі мистецтв – 70

Ювілей Каховської школи мистецтв, котрий минулої середи зібрав у затишній залі численних гостей, друзів, педагогів, колишніх і теперішніх учнів та їхніх батьків, відзначився цікавим екскурсом в історію школи, чудовим звітним концертом, словами захоплення і вдячності та, звичайно, нагородженнями й подарунками.

Розпочавши своє існування у маленькій кімнаті на вул. Кооперативній у далекому переможному, але такому важкому для країни 1945 році, переїхавши потім у скромний будиночок на вул. Урицького,  а в 1991р. – у прекрасну величну будівлю, наша школа квітнула й розширювала специфіку своєї роботи, додавши до музичних спеціальностей ще й образотворчі. На сьогодні на її п’яти відділах працюють 27 викладачів, котрі навчають  300 учнів. Своєю участю та численними перемогами в різноманітних конкурсах вони прославляють рідну мистецьку «альма-матер» не тільки за межами Херсонщини, а й України.

У день святкування концертна програма складалася з понад тридцяти різноманітних музичних  номерів, подарованих учнями й викладачами КШМ, її випускниками та навіть гостями – чоловічим квартетом Андріївського кафедрального собору Нової Каховки (на фото зліва внизу).

Зі словами поздоровлень до усіх, причетних до діяльності школи, зверталися єпископ Новокаховський і Генічеський Філарет, директор обласного навчально-методичного центру культури і мистецтва Херсонської обласної ради О.Радова, котра вручила подяки й грамоти як усьому колективу школи, так і особисто його директору О.Прокопович; композитор і викладач із Нової Каховки, член Національної спілки композиторів України та Національної музичної спілки ММР/ЮНЕСКО Л.Працюк; ветерани школи С.Андріяненко та Л.Івченко, голова батьківського комітету Л.Ракоча, представниці жіночої  громадської організації «Колібрі», начальники відділів культури та освіти Каховської міськради І.Матросова та М.Гончар.

«Господиня свята» Оксана Прокопович також нагородила працівників і вихованців закладу, а Каховський міський голова О.Карасевич після свого заключного слова вручив школі коштовний дарунок від усієї громади міста: сертифікат на купівлю музичних інструментів на суму 65 тис. 88 грн. Один з них – малий барабан «Ямаха» – уже на момент свята був доставлений й урочисто вручений музикантам школи, а баян вартістю 57 тис. грн. ще знаходиться на збірці на заводі-виробнику.

Зі святом, школа мистецтва, берегине одвічних скарбів душі! Нових тобі злетів, наснаги всім твоїм педагогам й учням!

Фото Ірини СОШНІКОВОЇ.

Дякуємо за відгук!

Pin It on Pinterest