Наше майбутнє – з Україною!

День вишиванки — Всеукраїнське свято, покликане зберігати споконвічні народні традиції, відзначається щороку в третій четвер травня.

Свято є самобутнім і самодостатнім, воно не прив’язане до жодного державного чи релігійного. В цей день кожен українець надягає вишиванку і виходить в ній на роботу, в університет, школу чи садочок. Тож і Каховка, завдяки ініціативі міського відділу освіти долучила своїх вихованців до цього нового для каховчан свята. Вперше Каховка майоріла різнобарв’ям національного вбрання. І місто заграло веселими та радісними кольорами. На флеш-моб, який проводився на Свєтлово, зібралася дітвора та їхні вчителі, а батьки малечі, дідусі й бабусі, підтримавши своїх школярів, теж йшли на роботу у вишиванках. Посадовці, керівники установ, депутати міської ради були у національному вбранні – Ольга Вакулич, Віталій Чернявський, Віталій Немерець, Віктор Зубков, Світлана Мундрієвська, Андрій Пенізов та багато інших каховчан показали приклад патріотизму, національної гідності і любові до своєї країни.

А завтра для 3558 школярів Каховки і 3331 – району (серед них випускників 11 класів – 286 і 184 відповідно міських і сільських шкіл) пролунають останні дзвоники, і наші діти прийдуть до своїх шкіл такими ж святково вбраними, радісними та щасливими: на них чекає літо і розпочнеться воно зі свята – Міжнародного дня захисту дітей. Хай буде спокійним і мирним дитинство майбутнього України, яке нині надійно захищають справжні патріоти!

Дякуємо за відгук!

Pin It on Pinterest