Автохаос по вулиці Леніна

Вже вкотре на сторінках газети порушується питання впорядкування руху автотранспорту по центральній частині вулиці Леніна (ділянка між вулицями К.Маркса і Пушкіна) – і до цього часу жодних зрушень. Єдине, що змінилось з моменту публікацій, – безслідно щез забороняючий рух дорожній знак з даної ділянки вулиці. Виходить, водіям тепер надано повну свободу! А як же пішоходи?
– Вийду на вулицю і не можу збагнути, що відбувається? – обурюється Світлана Сергіївна. – Раніше тут спокійно прогулювалися матусі з колясками, відпочивали літні люди, милувалися пам’ятками архітектури, історичного минулого нашого міста. А тепер? Машин стільки припарковано, що не те що проїхати, пройти ніяк!
– Ця частина вулиці нагадує автостоянку: вздовж бордюрів одна за одною припарковані машини (див. фото), – з сумом стверджує каховчанин Микола. – До власного будинку навіть під’їхати не можливо.
– Нерідко спостерігаю, як доводиться маневрувати автівкам, аби розминутись на вулиці одна з одною, справжні пробки на дорогах – а це ж центр міста!- говорить Олена. – Прогулюючись з дитиною не відчуваю себе тут у безпеці.
– Не можу сказати, що дорожній рух саме на цій вулиці якось особливо відрізняється від інших центральних вулиць. Автівки так само паркують, як і будь-де, – зазначив водій Сергій. – Правда, іноді тут і справді проїхати не можливо через значну кількість автотранспорту. Хоча, було б непогано, аби у місті створили «вулицю відпочинку» для городян – і чому б не вул. Леніна, аж до самої набережної!?
Отже, більшість жителів скаржаться на відверте перебільшення чисельності машин на цій ділянці дороги, що тут, як то кажуть, «ні пройти, ні проїхати». Тож, можливо, настав час відповідальним особам вжити необхідних заходів і виправити ситуацію на краще? Чи прислухається влада до критичних зауважень жителів міста? Чекаємо на відповідь.

Дякуємо за відгук!

Pin It on Pinterest