Активісти почали наводити лад на пляжах

Свєтловський пляж багато років справляє гнітюче видовище: «подушка» сміття і запечена кірка грунту. Тож в суботу, 15 липня, силами городян тут навели порядок.

Здебільшого сміттям виявилися пляшки з-під алкоголю та інших напоїв. Люди не лінуються принести з собою кілька літрів води або пива, вжити його там і, в кращому випадку, викинути під дерево, або там же і залишити, невже пара порожніх пляшок важча, ніж пара повних?

Зачистили, звичайно, не весь берег і навіть не всю прилеглу до пляжа територію, але основну її частину. Так що є ще заділ на декілька таких «суботників». І хоча роботи залишається ще дуже багато, важливо відзначити, що організація була добровільною, ініціатива йшла, так сказати, «знизу». Ті, хто вийшов сам, без палиці над головою, вселяють надію на те, що ми свідомі люди, яким під силу змінити своє життя.

– Тиждень тому на сторінках газети «Каховська зоря» та в соцмережах ГО «Самопоміч-Каховка» підняла питання, яке вже дуже довго висить у повітрі – ми з пляжем щось робимо? Вже давно чутно критику каховчан про те, що пляжем ніхто не займається, там сміття і таке інше.

І ось, нарешті, все зрушило з мертвої точки. З самого ранку на допомогу прийшла важка дорожня техніка (дуже дякуємо Пуляєву Павлу та Календарю Володимиру за грейдер). Як і очікувалось, під шаром твердої глини ми побачили цілу купу піску. Потім почали працювати хлопці та дівчата, розрівнюючи пісок, збираючи сміття довкола – доводити все «до ума», так би мовити. Знову нас було небагато, але ми сподіваємось, що з кожним нашим кроком люду буде все більше і більше. Дякуємо усім, хто приєднався. Далі буде, – підбив підсумки організатор акції Сергій Яременко.

1 коментар до “Активісти почали наводити лад на пляжах

  • 14.08.2015 о 12:15
    Permalink

    Да уж! Бухающих оленей в Каховке более чем достаточно…
    Поставить бы патрули в Каховке, которые следили бы за ситуацией на улицах. А то, наши ментяры сидят по коморкам и отращивают животы себе, пока беспредел творится на улицах.

    Відповідь

Дякуємо за відгук! Ми цінуємо вашу думку!

Pin It on Pinterest