Не допустимо сепаратизму

Порівнюючи публікації в ЗМІ про зустріч народного депутата С. Хлань з жителями села Тавричанки з листом у редакцію під назвою “Храни Вас доля і Господь” хотілося б від чистого серця  висловити повагу працівникам державного підприємства “Асканійске” і керівнику цього господарства Найдьоновій Вірі Опанасівні за високі і якісні врожаї, надої молока. Прийміть щиру подяку за вашу нелегку й виснажливу працю, за таку приємну допомогу, яку ви надаєте  каховчанам, поставляючи в місто товари свого виробництва.

Тавричанка – чудове село і його жителі заслужено пишаються ним. А от з політичної точкки зору над селянами добре попрацювали, створивши на Каховщині осередок сепаратизму шляхом інформаційних наклепів, сильним залякуванням, різними обіцянками, а також підкупом. Як ще можна пояснити єдину думку всього залу на зустрічі з депутатом ВР щодо подій на сході України? Як можна сприйняти оправданя селянами агресивної поведінки Путіна, невизнання окупації Криму і Донбасу сусідньою державою? Як можна не помічати злочини проти людяності – обстріли бойовиками мирних населених пунктів з важкої артилерійської зброї, яку постачає Росія? Таку ситуацію міг створити передвиборчою агітацією Опозиційний блок, членами якого є колишні регіонали. Вони ж довели Україну до війни з Росією. Утворивши так звані “днр” і “лнр”, вони запросли на допомогу путінські війська.

На всіх рекламних плакатах опозиціонери заявляють, що Опозиційний блок – це мир. Який “мир” вони мають на увазі? Опозиційний “мир” – це виконання всіх путінських вимог. Метою Путіна є так звана “новоросія”, та й знищеня України, як держави. Голосувати ж на виборах за Опозиційний блок – це голосувати за війну.

Автори ж опублікованого листа “Храни Вас доля і Господь” запевняють, що емоційний антиукраїнський порив тавричанці виплеснули, захищаючи свого керівника. Щиро вболіваючи за здоров`я Віри Опанасівни, не думаю, що сепаратистські настрої тавричан покращать його.

Більшість же тих, хто підписався під листом, думаю, і листа не читали, і не знали про події, які відбулися в Тавричанці 19 серпня. Підписи ж ставили, підтримуючи В.О.Найдьонову, яку в Каховці всі поважають. То нехай же дійсно хранить її доля і Господь. І не можна допустити сепаратизму на Каховщині.

Вячеслав Забара.

Дякуємо за відгук! Ми цінуємо вашу думку!

Pin It on Pinterest