Компанія «Агрон»: пропонуємо тільки найкраще

На недавній практичній конференції відбувся змістовний діалог між заступником генерального директора компанії «Агрон» Ігорем Савчуком, заступником голови Херсонської облдержадміністрації Михайлом Мельником, головою Каховської райдержадміністрації Володимиром Сторчаком і менеджером ізраїльської компанії «Хайфа Кемікелс» Шахаром Дайаном.
Сільськогосподарське виробництво без мінеральних добрив неможливе: це – аксіома. Так само не потребує доведення та істина, що добрива мають бути якісними, а партнерські взаємини з їх виробниками – надійними. Саме таким надійним виробником і поставником високоякісної продукції для підвищення родючості грунту й заявила себе компанія «Агрон» на недавній практичній конференції, в якій взяли участь представники всіх регіонів України. Відбулися змістовний діалог між фахівцями-спеціалістами філій компанії «Агрон» та керівниками обласних управлінь агропромислового розвитку. Участь в її роботі взяли також заступник голови Херсонської облдержадміністрації М.Мельник і голова Каховської райдержадміністрації В.Сторчак, розуміючи важливість питання для розвитку та зміцнення потенціалу галузі.
Вагомою складовою конференції була й презентація продукції Ізраїльської компанії «Хайфа Кемікелс», яку здійснив її менеджер Шахар Дайан. Він висловив зацікавленість у розвитку співпраці з українськими партнерами:
-Каховщина має все необхідне для свого розвитку: родючу землю, щедре сонце, велике зрошення. А головне – ведеться цілеспрямована робота в потрібному напрямку і обіцяє результат.
Докладніше про завдання цього форуму і перспективи розвитку співпраці розповідає заступник генерального директора компанії «Агрон» Ігор Савчук:
-З метою забезпечення клієнтів і покупців більш повним асортиментом продукції ми виводимо на український ринок серію продуктів ізраїльської компанії «Хайфа Кемікелс». Це лінія мікродобрив «Поліфіди», створених на основі сучасних технологій і призначених для листкового і кореневого підживлення рослин та інших завдань, які ставить перед собою сільгоспвиробник.
На сьогоднішню практичну конференцію ми запросили начальників обласних і районних (з Херсонської області) управлінь агропромислового розвитку, керівників сільгосппідприємств для знайомства з компанією «Агрон» в цілому і з її Каховською філією (її очолює Валерій Михайлевський) зокрема. Ми маємо намір показати, що каховська база спроможна забезпечити сільгоспвиробників повним спектром мінеральних добрив, мікродобрив і тукосумішей, які компанія «Агрон» виробляє під конкретну культуру. Для цього на двох наших базах запущено в роботу голландські лінії з виготовлення тукосумішей потужністю 200-300 тонн за зміну. Тукосуміші виготовляються з компонентів в потрібних пропорціях. Її поставки здійснюються у мішках та біг-бегах (вагою 500 – 1000 кг), в тому числі – і залізничним транспортом. Тісно співпрацюємо з такими великими сільгосппідприємствами України – «Агрокультура» (Львівська область), «Зоря» (Рівненська область).
Щоб збільшити покриття території України нашими послугами, нарощуємо кількість баз: ще дві філії відкрито в Одеській і Кіровоградській областях. На Херсонщині зокрема компанія «Агрон» забезпечує одну четверту всього обсягу поставок міндобрив, але ми хочемо розширити цей сегмент ринку… І в першу чергу задовольнити потреби товаровиробників, які займаються вирощуванням овочів – як за традиційними технологіями, так і на крапельному зрошенні.
Каховська філія є однією з найбільших баз на півдні України і має широкі перспективи для свого розвитку. Маємо намір побудувати тут склад сипучих міндобрив, встановити лінію для виробництва тукосумішей. Слід зазначити, що база орієнтована на будь-якого виробника: від солідної агрофірми до овочівника-любителя. Відповідно здійснюються як вагонні поставки, так і продаж через роздрібну торговельну мережу фасованої продукції – від 1 до 10 кілограмів. Окрім того, саме в дрібній фасовці пропонуються цільові добрива – для овочів, квітів, дерев тощо.
Передбачаємо також розширення спектра додаткових послуг для сільгоспвиробників: зберігання мінеральних добрив для майбутнього сезону, доставка продукції замовнику автотранспортом бази.
Мінеральні добрива та компоненти для сумішей закуповуємо у провідних компаній-виробників, зокрема, в компанії «НФ Трейдинг», «Уралхім», «Страбис-Агро» та ін. Розпочали співпрацю з бельгійським виробником сульфату калію. Ведемо переговори про розширення асортиментної лінійки, щоб запропонувати продукти світових виробників мінеральних і мікродобрив і надати споживачам можливість вибору продукції.
При цьому особливу увагу приділяємо якості нашої роботи: це чітке виконання договірних зобов’язань, дотримання термінів поставок. І добрива мають були лише високої якості. Лише таким чином ми можемо завоювати в умовах конкуренції місце на ринку. Тому ми надто дорожимо репутацією нашої фірми, аби не допустити хоча б раз якийсь збій: імідж створюється роками, а втратити його можна за одну мить.

Дякуємо за відгук!

Pin It on Pinterest