Чотири мільйони гривень для Роздольного

залучив Сергій Хлань в рамках Фонду регіонального розвитку. Проблема зношених комунікацій в Роздольному існує з 2002 року і, швидше за все, буде вирішена в наступному році, якщо все піде за планом, вважає керівник комунального підприємства Роздольного Віктор Новаков: «У нас в селі 85% будинків підключені до комунікацій, а вони вже зношені і старі.

Ця проблема «висить» над нами з  2002 року, коли на старій КНС  через викид газів загинули дві жінки. З тих пір намагаємося «вибити» фінансування – і ось вийшло. Документи вже давно готові, але за 13 років існуючої проблеми кого ми тільки не просили, відповідь була завжди одна: немає грошей. Мені дуже приємно і навіть трохи незвично, що вже в перший рік своєї роботи Сергій Хлань зміг знайти потрібне фінансування».

Голова Каховської райдержадміністрації Валерій Салтиков зазначив, що для Каховщини Сергій Хлань залучив 7,7 мільйона гривень – для Каховки 3500000 гривень, для району – 4,2 мільйона. Для Дудчине теж могли б залучити мільйон гривень на реконструкцію водопроводу, але сільський голова відмовився подавати документи.

Власна інформація.

Дякуємо за відгук!

Pin It on Pinterest