Шкільний рік розпочався гарним настроєм

За   вікном вересень, і до шкіл та інших навчальних закладів потягнулися тисячі хлопчиків і дівчаток. Шкільні коридори наповнилися веселими дитячими голосами, а в учнівських щоденниках з’явилися перші оцінки. Вчителі знову передають дітям свої знання. Життя продовжується. Однак, за традицією, все починається зі свята Першого дзвоника.

Звичайно, і Каховська районна організація політичної партії «Опозиційний блок» не залишилася осторонь того, щоби привітати нашу дітвору з новим навчальним роком, побажати їй успіхів, хорошого настрою, мирного неба. А також долучитися не тільки до моральної, а й матеріальної підтримки навчальних закладів у теперішні скрутні як для освіти, так і для більшості громадян України часи. Адже від небайдужості дорослих, уміння заможних й успішних людей ділитися та допомагати в складних ситуаціях, докладати зусилля до поліпшення побутових умов і матеріально-технічної бази освітянської галузі на селі у великій мірі залежить і той настрій, з яким діти, їхні батьки та педагоги працюватимуть весь рік.
Так, землекористувач Дроздік Сергій Миколайович подарував першокласникам Василівської, Сергіївської, Червоноперекопської, Подівської, Калинівської та Дудчинської шкіл набори першокласника, а вчителям Червоноперекопської ЗОШ, котрі в цьому році пішли на пенсію, – цінні дарунки, як символ вдячності за їхній багаторічний сумлінний труд на освітянській ниві.

В кабінеті іноземної мови Костогризівської школи за підтримки Опозиційного блоку встановлено три вікна за євростандартами.

У селі Федорівка Приходько Олексій Петрович також приділив увагу цьогорічним першачкам, вручивши їм подарунки, а школі – магнітну дошку.

Бажаю всім, щоб цей навчальний рік був щасливим, успішним, а головне – мирним.

Лариса КАРПОВА.

Дякуємо за відгук! Ми цінуємо вашу думку!

Pin It on Pinterest