“Труднощів не боюсь. Я їх долаю, бо живу за принципом – порядок і порядність”

Вже з місяць, як Каховку лихоманить… Не дивно, бо 25 жовтня каховчани обиратимуть своєму місту нового голову. Інтрига розгорається, бо серед звичних прізвищ, які ми бачили на попередніх виборах, зовсім несподівано з’явилось нове.

Віталій Немерець, начальник Каховського райвідділу міліції, юрист за фахом, з двадцятитрьохрічним досвідом роботи в правоохоронних органах, в складні для країни часи не зміг залишитися осторонь і прийняв рішення взяти участь у перегонах на посаду керманича Каховки.

Самовисуванець. Безпартійний, що гарантує незалежність від будь-чиїх впливів та повну віддачу в роботі на користь громади і на справи, які будуть потрібні для розвитку і процвітання міста. Справедливий, чесний, толерантний. У його команді – перевірені життям професіонали і патріоти та перспективна, активна і небайдужа молодь… З 2010-го року –  член міськвиконкому, тож обізнаний з потребами міста, слабкими сторонами, знає, що, звідки приходить і куди йде.

Каховка для Віталія Анатолійовича – не тільки місце його роботи, а земля, де живуть його батьки, на якій народився він сам та його троє діточок. Його найбільшим бажанням є зробити місто максимально комфортним як для його жителів, так і для тих, хто працею своєю створює умови для його розвитку і збагачення…

Він сподівається на підтримку і головне – на співпрацю з городянами, адже тільки спільними зусиллями влади і небайдужих людей можна змінити Каховку на краще та зробити її зразковим містом…

Сім’я і колеги підтримують його в бажанні направити свої сили у нове русло творення міста, в якому хотітиметься жити не тільки старшому поколінню, а й молоді, і закликають усіх каховчан підтримати його кандидатуру на виборах і дати Каховці шанс отримати справедливого, чесного і працелюбного господаря, який не боїться труднощів і вміє їх долати…

3 коментарі до ““Труднощів не боюсь. Я їх долаю, бо живу за принципом – порядок і порядність”

 • 06.10.2015 о 21:59
  Permalink

  …Знає, що, звідки приходить і куди йде. Оце вже точно. А чому ж не боровся, займаючи Таку посаду?! Що заважало, шановний?

  Відповідь
 • 08.10.2015 о 13:02
  Permalink

  В этом случае сказать можно только одно, каждый хорош на своем месте. И Немерцу не место в кресле мера. В милиции все показатели натянуты, палки проставленны с потолка. Идите работайте, Виталий Анатольевич.

  Відповідь
 • 09.10.2015 о 16:04
  Permalink

  Поки хлопак обирається, злочинність не спить, як у місті так і в районі.

  Відповідь

Дякуємо за відгук!

Pin It on Pinterest