Головне свято держави

Каховка почала відзначати ще 23 серпня урочистостями, нагородженням земляків та святковим концертом, які пройшли у затишній актовій залі Каховської школи мистецтв.


З привітальним словом перед зібранням виступив міський голова О.Карасевич, який зазначив, що серед здобутків міста за останній прожитий рік (а це – збільшення будівництва та надходжень до міського бюджету, тощо) найголовнішим він вважає зростання чисельності громадян на 56 осіб. Також мер з радістю виконав приємну місію: передав Подяку Прем’єр-міністра головному спеціалісту управління праці і соціального захисту населення Валентині Парій, грамоти Головного управління праці спеціалістам цієї ж каховської установи Олені Спільній та Людмилі Гребняк і грамоту голови Херсонської облдержадміністрації – приватному підприємцю, депутату Каховської міської ради Михайлу Гервеку. Грамоти міського голови того дня отримали колектив фінансового управління Каховської міськради на чолі з Катериною Гаврилюк; кухар ясла-садка “Сонечко” Парасковія Стряпчева; слюсар ТОВ “Зерма-Україна” Олександр Фішер; заступник начальника відділу обліку міськрайонного пенсійного фонду Наталія Онищенко; приватний підприємець, депутат міськради Володимир Нікітін, приватний підприємець Максим Майстренко; начальник технічного відділу ВАТ “Каховське АТП 16506” Віктор Щербак; водій КП “КТП” Анатолій Думний і слюсар аварійно-відбудовних робіт КВУ “Каховський водоканал” Іван Хиць. Завітав аби поздоровити земляків і депутат Херсонської обласної ради, кандидат в депутати Верховної Ради від Партії регіонів по нашому виборчому округу Михайло Опанащенко. Також він вручив грамоти облради головному бухгалтеру СП “Торнадо-пласт” Ользі Іщук і покрівельнику КП “ККК” Євгену Русняку. Всі нагороджені отримали й цінні подарунки.
А творчим дарунком міського відділу культури стала концертна програма, участь у якій взяли солісти міського палацу культури “Меліоратор” О.Гавриленко і Д.Шимон, чудовий дует “Лада” у складі І.Губіної та Н.Суслової, викладач Каховської школи мистецтв А.Богінська, вихованці студії спортивного бального танцю “Престиж” та колишні міські солістки, а тепер – гості-студентки І.Кравченко (на фото) і К.Панова.


Того ж дня у міськвиконкомі відбулося традиційне передсвяткове засідання “круглого столу” з активістами міських молодіжних громадських організацій. Зі вступним словом і привітаннями до молоді звернувся заступник міського голови В.Чернявський. Із Законом України “Про вибори до Верховної Ради України” присутніх ознайомив юрист М.Філенко. Здобутки та перспективи чергового мотофестивалю “Тачанка-2012”, що відбувся на початку серпня, висвітила прес-аташе форуму В.Базилевич, представивши також ролик каналу М1 і репортаж миколаївського ТАК-ТВ (який підготувала наша землячка, студентка О.Глущенко) про події фестивальних днів. А лідер МГО “Парус” В.Колпаков поділився результатами історико-краєзнавчої експедиції, проведеної спільно з Всеукраїнською ГО “Спас” шляхами козацьких походів.
Протягом святкового дня у місті відбулася низка спортивних змагань, докладніше ознайомитися з якими чистачі зможуть у наступному номері нашої газети. А ввечері на каховській набережній відбувся концерт, підготовлений міським відділом культури. Городян прийшли привітати О.Карасевич та М.Опанащенко. Цікавинкою став показовий виступ юних вихованців клубу каратеномічі “Рубікон” під керівництвом К.Рубцова (на фото внизу зліва). Радували земляків своїм співом численні солісти МПК “Меліоратор” та вихованці естрадної студії “Волшебники двора” і шоу-групи “Новий водограй” під керівництвом В.Артюшкіна. Концертна програма була доволі різноманітною, та, на жаль, із настанням сутінок вона продовжувалася майже в повній темряві… Чомусь “забули” потурбуватися про освітлення, виявивши тим неповагу як до глядачів, так і до учасників й організаторів концерту… Чи таким чином зекономили міський бюджет? Ще одним неприємним моментом стала відсутність традиційної в цей день дискотеки для молоді. І це – при тому, що наступні два дні були вихідними!..

 

Дякуємо за відгук!

Pin It on Pinterest