“За мир і розвиток!”

Під таким гаслом команда територіальної організації політичної партії «Опозиційний блок» в місті Каховка йде на вибори.

ШАНОВНІ КАХОВЧАНИ!
25 жовтня відбудуться вибори депутатів місцевих рад та міських голів. Від вашого рішення залежить, чи з’явиться на місцевому рівні ефективна влада, здатна відстоювати інтереси громади і кожного громадянина.
Обираючи свого представника, ми повинні ставити перед ним серйозні завдання, пов’язанні з вирішенням конкретних питань розвитку нашого міста. Ефективна місцева влада – це механізм вирішення нагальних проблем людей у кожному будинку, дворі, закладі освіти, комунальному підприємстві, закладі медицини та органах місцевого самоврядування.
Важливо пам’ятати, що всі ми несемо відповідальність за наш вибір, який визначить якість нової влади, а, отже, й якість нашого життя.
Не сумніваємось, що життєвий досвід дозволить вам зробити правильний вибір і підтримати гідних кандидатів.

DSC_2122Сьогодні потрібно об’єднатися заради миру. Ми – об’єднання людей з почуттям відповідальності, яким не байдуже, як буде розвиватися країна і наше рідне місто. Ми не можемо проігнорувати вибори, так як повинні дати альтернативу виборцям.

Сьогодні Україна переживає час важких випробувань. Політичні конфлікти прирікають нас на економічний занепад, тотальне зубожіння населення загрожує гуманітарною катастрофою. Те, що відбувається сьогодні з країною, – це вибір влади, а не народу. Наше суспільство складає іспит на зрілість і здатність забезпечити громадянський мир. Люди хочуть миру, стабільності і відродження України.

Україні потрібен мир. Прийшов час компромісу, подолання внутрішніх суперечностей, початку суспільного діалогу про наше майбутнє.

Сьогодні ми спільно повинні знайти шлях до відродження України і розвитку нашого міста. Ми повинні навчитися чути один одного, знаходити компроміс, разом відновлювати країну і розбудовувати рідне місто. Необхідно відкинути політиканство, приниження та засудження тих, хто має іншу думку.

Повернемо Україні майбутнє, а громадянам – впевненість у завтрашньому дні!

Україна має стати країною, в якій кожен громадянин, а Каховка – містом, в якому кожен мешканець будуть упевнені в завтрашньому дні, де буде вільний діалог, де можна буде без страху висловлювати власні думки та політичні позиції, дружніми для бізнесу, інвестицій та підприємницької ініціативи.

Для кожного з нас родинне благополуччя, гідна робота, особиста безпека та рівність прав – не  порожній звук. Ці поняття є життєвими цінностями для більшості мешканців Каховки, які прагнуть єдиного – добробуту.  Ми знаємо, що каховчани – працелюбні, розумні та талановиті люди, які можуть власними силами забезпечити своє майбутнє. Єдине, що нам потрібно – місцева влада, яка здатна створити необхідні умови для реалізації наших намірів та гідного життя каховської громади. Таке завдання можуть виконати  сумлінні та відповідальні професіонали.

Тому МИ, представники політичної партії «Опозиційний блок», йдемо на вибори до Каховської міської ради, щоб:
► приймати ефективні рішення, які забезпечать створення нових робочих місць, належну оплату праці та гідні умови життя каховчанам;
► контролювати дії та рішення виконавчих органів ради;
► відстоювати інтереси мешканців міста на всіх щаблях влади.

Кажуть, один в полі не воїн. Тому для реалізації вказаних вище цілей ми підібрали команду справжніх професіоналів, які вже сьогодні мають певний досвід в тій чи іншій сфері життєдіяльності нашого міста. Які не на слові, а на ділі вже сьогодні довели свій професіоналізм і бажання працювати на благо рідного міста у своєму профілі. Які користуються повагою і підтримкою мешканців нашого міста в тих питаннях, якими вони займаються. Сподіваємось, каховчани оберуть таких кандидатів депутатами. І тоді наша політична сила, приймаючи ті чи інші рішення в міській раді, буде мати свого професіонала в кожному з основних напрямків життєдіяльності міста. Це дозволить нам приймати виважені і ефективні рішення.

Розуміючи, що сьогодні політична партія «Опозиційний блок» має найбільшу підтримку серед каховчан, ми вирішили висунути від нашої політичної сили кандидатів в депутати по кожному виборчому округу як до міської, так і до обласної рад (зі списком кандидатів з фотографіями і зазначенням місця роботи ви можете ознайомитись на 13 сторінці газети).

До обласної ради кандидатами від “Опозиційного блоку” є: Філіпчук Павло Ігоревич (від ж/м Свєтлово, виборчий округ № 47), Малишенко Галина Володимирівна (від центральної частини міста, виборчий округ № 46) і Забєлін Віктор Васильович (від східної частини міста, виборчий округ № 45). Усі кандидати в депутати до міської ради будуть зазначені у виборчому бюлетені під номером «3», а кандидати до обласної ради – під номером «12». Кандидатом на посаду міського голови від нашої партійної організації є Пуляєв Павло Миколайович. Ми всі розуміємо, що тільки тоді, коли мер міста буде мати підтримку депутатського корпусу, він реально зможе принести користь своєю працею нашому місту. І так само депутат міської ради зможе насправді ефективно вирішувати питання мешканців свого округу тільки тоді, коли він є представником тієї політичної сили, кандидати в мери від якої підтримають мешканці. Інакше буде та ситуація, яку ми маємо сьогодні. Поки депутатський корпус «розбирається» з витівками діючого мера, витрачаючи на це значний час, і не маючи при цьому змоги нормально займатись питаннями виборців і міста в цілому, – Каховка від цього тільки втрачає. Основною задачею депутатів обласної ради є залучення додаткових коштів до міського бюджету. Адже, коли є необхідні кошти, то можна вирішити будь-які проблемні питання: це і ремонт доріг, тротуарів, покрівель, систем водо- і теплопостачання, будівництво дитячих майданчиків, парків і т.д. Тому ми висуваємо від нашої політичної сили саме тих кандидатів до обласної ради, які мають у питанні залучення таких коштів необхідний досвід і на рахунку яких вже сьогодні є ряд успішно реалізованих проектів.

Звісно, ідеальних людей у цьому світі досить небагато. Майже у кожного є свої «за» і «проти», свої досягнення і помилки, сильні і слабкі сторони. Ми добре розуміємо, що і в наших кандидатів є свої прорахунку на їхньому життєвому шляху. Але, як то кажуть, не помиляється той, хто не працює. Враховуючи це, Каховська міська організація політичної партії “Опозиційний блок” якомога відповідально і виважено підійшла до підбору кандидата в мери і кандидатів в депутати від нашої партійної організації. І ми принципово не роздаємо пустих і нездійсненних обіцянок. Єдиною нашою обіцянкою, яку ми гарантовано виконаємо, є наше завірення, що ми, як і сьогодні, будемо працювати на користь нашого міста, зробимо усе можливе для його успішного розвитку. Що, як і сьогодні, ми й надалі будемо принциповими в усіх питаннях життєдіяльності нашого міста, доводячи до кінця розпочаті справи..

Сьогодні ми бачимо свій громадянський обов’язок у тому, щоб повернути мешканцям нашого міста віру в те, що Каховка стане сильним і розвиненим містом України, де кожен відчує себе активним учасником його відродження та майбутнього розвитку.

Для досягнення таких результатів Каховська організація «Опозиційного блоку” готова співпрацювати з усіма політичними силами, які поділяють її ідеї, прагнуть захищати інтереси простих громадян і досягти економічного розквіту Каховки.

Україні – мир! Каховчанам – добробут! Міську владу – професіоналам!

Підтримайте наших кандидатів і
НАША КОМАНДА РАЗОМ
З ВАШОЮ ДОВІРОЮ І ПІДТРИМКОЮ ЗРОБИТЬ УСЕ МОЖЛИВЕ
ДЛЯ ВАШОГО ДОБРОБУТУ,  БЕЗПЕКИ ТА МИРУ!

Павло Філіпчук, голова територіальної організації політичної партії «Опозиційний блок» в місті Каховка.

Дякуємо за відгук!

Pin It on Pinterest