„З громадою у майбутнє ”

Передвиборча програма кандидата на пост міського голови м.Каховка
Немерця Віталія Анатолійовича

Мета: досягнення комфорту та безпеки у місті; створення сприятливих умов для його розвитку та процвітання. Визначену мету буде реалізовано шляхом налагодження ефективного механізму залучення громади до управління містом, прозорої діяльності місцевого самоврядування, в т.ч. в мережі Інтернет, партнерства з громадською ініціативою.
Реалізація мети потребує наступного:

Економіка: Активне сприяння створенню нових підприємств, залучення до міста інвесторів, співпраця підприємців та влади, участь у проектах по отриманню міжнародних грантів.

Житлово-комунальна сфера: Налагодження безперебійного та якісного прибирання вулиць; модернізація вивезення сміття та його утилізація; встановлення модульних очисних споруд; забезпечення реального виконання громадських робіт, як заходу примусу у наведенні порядку; вирішення питання з безпритульними тваринами, розробка програм з благоустрою міста; сприяння створенню ОСББ та підприємств з надання житлово-комунальних послуг; забезпечення прозорості та зрозумілості житлово-комунальних тарифів; розробка оптимальних маршрутів громадського транспорту, перевезення пільговиків; спрощення процедури встановлення автономного опалення; створення та облаштування зон відпочинку, пляжу; будівництво громадських вбиралень; якісне освітлення міста.

Соціальна сфера: Сприяння та активна особиста участь у пропаганді здорового способу життя; створення спортивних майданчиків; залучення меценатів для проведення спортивних змагань та поліпшення умов для занять спортом на існуючих стадіонах; проведення заходів щодо виховання патріотизму громади; залучення молодих талановитих випускників вузів у сфери архітектури, медицини та культури; впровадження показників ефективності роботи працівників апарату міськвиконкому.

Громада та бізнес: Особиста відповідальність за ефективну співпрацю влади та бізнесу в інтересах громади; проведення відкритих конкурсів для роботи у виконкомі та його службах; залучення громадських організацій в управління містом.
Цей перелік далеко не вичерпаний, тому: публічно обіцяю протягом півроку після прийняття повноважень і оцінки стану справ, розробити детальну дорожню карту дій для вирішення проблем міста та обговорити її з громадою.

«Поліпшимо рідне місто разом!»

Дякуємо за відгук!

Pin It on Pinterest