Таланти аграрного ліцею

У Каховському аграрному ліцеї, що в Червоному Перекопі, загальні батьківські збори приурочили до проведення обласного конкурсу художньої творчості серед учнів професійно-технічних училищ «Надія – молодість – майбутнє». Таким чином, з талантами навчального закладу познайомилися як батьки ліцеїстів, так і представник компетентної обласної комісії.
Яскрава, різноманітна, насичена програма огляду, котру не просто готувала та координувала, а й особисто брала участь поруч із юними артистами заступник директора з виховної роботи Ірина Кузьмич, не залишила байдужим жодного глядача в залі. Тут були представлені і вокально-хореографічні композиції, й інсценівки, і пісенні номери, і виставка декоративно-ужиткового мистецтва.
Під час батьківських зборів учні, що брали найактивнішу участь у концерті, урочисто нагороджені почесними грамотами ліцею. Це – учасники художньої самодіяльності Олена Месарош, Яків Антоненко, Юрій Куриленко та майстри художньої творчості Лілія Лук’янова, Катерина Лячко й Олексій Ніколаєв.

1 коментар до “Таланти аграрного ліцею

Дякуємо за відгук! Ми цінуємо вашу думку!

Pin It on Pinterest