Чорнянка: Два свята в один день

Подвійне свято відбулося 1 вересня у Чорнянці.
Спочатку, зранку, урочиста лінійка  на подвір’ї школи. У почесній  варті біля державного прапора  – кращі учні: Юлія Долько й Аліна  Рябогіна. Стих  веселий гомін радісної зустрічі з  однокласниками-ровесниками. Лише  у очах у майбутніх випускників  тінь легкого смутку: це ж останнє в їхньому житті  свято шкільного першого дзвоника. Востаннє одинадцятикласники разом зі своїми класними  керівниками Л.Нездропою і Л.Мурзою займають  своє почесне місце в строю, ведучи за руку  таких самих малюків, якими вони були  самі 11 років тому (на фото вгорі) . А школярики цього дня роблять свій перший крок у Країну знань, в яку їх супроводжують «другі мами» Т.Діль і О.Чистоградова.
Директор Чорнянської ЗОШ В.Кудлай привітав школярів та їхніх батьків,  вчителів  і весь персонал школи з початком нового навчального року. Вручив  кращим учням грамоти  за успіхи в навчанні, а також сам отримав грамоту за спортивні  здобутки  навчального закладу від голови Каховської райдержадміністрації   В.Сторчака.
З вітальним словом звернулися до учасників  шкільного свята  секретар сільської ради  О.Старовойтов, кандидат на посаду сільського голови М.Гриценко. І, звичайно ж, з уст самих  першокласників лунали  слова, зміст яких вони ще мають осягнути: «Рідна школо, нас  приймай!».  Звучить заповідь  старшокласників своїм маленьким  друзям, котрим вони подарували  символ дитинства – кольорову  кульку, а ще танок і пісню.
До речі, цього дня  учнівському й педагогічному загалу були  представлені нові вчителі, колишні випускники Чорнянської ЗОШ.  І нарешті – довгождана мить: закалатало  лунко серце шкільного дзвоника в  руках випускників Анатолія Хоми і Тетяни  Пухлікової та учнів-першокласників Насті Тихонюк і Нікіти Вахніка.
І колихнулось  море  квітів, які учні дарували своїм вчителям. Новий навчальний  рік розпочався.
А під вечір чорнянську дітвору чекало ще одне свято: відкриття дитячого майданчика, який  виявився справжнім дитячим  містечком (на фото справа). До того ж,  маленьких чорнянців  вітали й розважали, дарували призи  за участь у конкурсах Фея-чарівниця, клоун Бом та  пірат Джон (на фото зліва).
Депутат обласної ради Михайло Опанащенко повідомив, що цей подарунок  зроблено в рамках  програми «Не зрадимо мрії дітей»  завдяки ініціативі члена  виконкому Чорнянської сільської ради  Миколи Гриценка та всієї громади села, котра  вийшла на суботник і протягом дня змонтувала атракціони. Символічно, що майданчик знаходиться  поряд із стадіоном, тож малеча  змалку матиме  потяг до спорту і  здорового способу життя.
«Та головне: це перший  результат наших спільних зусиль  і спільної роботи»  – зробив наголос М.Гриценко.
І над галасливою дитячою юрбою  пролунало трикратне «Спасибі!».

Дякуємо за відгук!

Pin It on Pinterest