Срібло – благородний метал

Існують срібні вироби, срібний іній на деревах, срібне весілля… А буває срібний ювілей-25 років. От і сьогодні, в день Святого Миколая у селі Костогризівка Каховського району відзначили срібний ювілей народного ансамблю “Калинонька”.

За давнім українським звичаєм до ювілярів завітали сусіди й колеги: з Тавричанки- народний ансамбль “Гарний настрій”, з Семенівки – співуча “Вербиченька”, дівочий вокальний ансамбль “Кучерики” з Богданівки.

На святі були присутні голова сільської ради Срібний Сергій Васильович та голова Каховської районної ради Т.С.Тертична, які вручили ювілярам почесні грамоти й дипломи.

Керівник “Калиноньки” Валентина Федоренко розповіла про весь творчий шлях ансамблю, про його ветеранів, які потім, як то кажуть, згадали молодість і заспівали так душевно й пронизливо, що у багатьох у залі заблищали сльози на очах.

Низький уклін Вам, Г.К. Дорошевська, К.С. Загорій, Р.І. Добриця, Г.М. Осипішина, Н.І. Муравська, О.С. Тиха за невтомну працю на трудовій і творчій ниві, за той неоціненний досвід, який Ви передали нинішньому колективу і підростаючому поколінню.

Щирими словами й дзвінкими піснями вітали ветеранів учениці місцевої школи Мельник Вікторія і Срібна Євгенія.
Справжнім сюрпризом для всіх став виступ сім’ї Огли Моісея Васильовича, яка жила в Костогризівці 26 років тому. Ще працюючи в школі музикантом Моісей Васильович організував ВІА “Вогні Тавріі”, солісткою якого була нинішній керівник ” Калиноньки” Валентина Федоренко.

Свято вийшло чудовим і феєричним.

Дивишся на артистів, гостей, костогризівців і відчуваєш, як тебе переповнює гордість за наших людей, за наше село, за наш Каховський район. Бо коли ми, в такі не легкі часи можемо створити чудовий настрій – все у нас буде добре!

Миру й добра хочеться побажати всім, хліба й до хліба, здоров’я й сили, нових пісень і нових звершень.

“Ніхто за нас нічого не зробить, все в наших руках!” – заключні слова голови села Срібного Сергія Васильовича. Мудрі слова, хороші справи дружної громади Костогризівки.

Лариса Карпова.

Дякуємо за відгук! Ми цінуємо вашу думку!

Pin It on Pinterest