Арх.Cлобода – краще спортивне село

30 серпня  на стадіоні «Авангард» під патронатом обласної організації Партії регіонів відбулися обласні сільські спортивні ігри Херсонщини 2012 року на краще спортивне село, присвячені  21-й річниці  Незалежності України та Року спорту і здорового життя.
До Каховки прибули  5 команд:  Чорнобаївської сільської ради Білозерського району, Дудчанської сільської ради Нововоронцовського району, Архангельсько-Слобідської  сільської ради  Каховського району, Чулаківської сільської ради Голопристанського району та  Хлібодарівської  сільської ради Чаплинського району. Команду Каховського району очолив  сільський голова Андрій Шуліченко, який  взяв безпосередню участь у змаганнях.
Каховчани в загальному заліку посіли  перше місце, виборовши перемогу в 6 із 9  видів спорту: міні-футболу (4:0), з шахів, тенісу, легкої атлетики (крос) та гир. Це й не дивно, адже  у команди є всі умови для тренувань: устаткований стадіон та спонсорська підтримка великого шанувальника спорту, особливо на селі, депутата районної ради Миколи Ткаченка.
Нагороди учасникам змагань вручив голова Каховської районної ради Микола Крупін. Він побажав  команді-переможниці подальшого успіху тепер на Всеукраїнських  сільських спортивних іграх, які відбудуться в смт. Ворохта Івано-Франківської області наприкінці  жовтня.

Дякуємо за відгук!

Pin It on Pinterest