Раді всім, хто приходить з миром!

Без-имени-1Ще вчора ми з вами зустрічали новий рік, піднімаючи келихи з шампанським під новорічну промову Президента України Петра Порошенка та бажаючи собі та Україні світлого мирного майбутнього, а сьогодні ще один Новий рік, – «старий», який і досі, хай навіть негучно, всі святкуємо. І знову побажаємо всім нам, крім щастя, здоров’я та благополуччя, ще й гарного почуття гумору, без якого нині аж ніяк не обійтися.

«Каховська зоря» розпочала свій новий відлік часу разом з вами, дорогі наші передплатники та читачі, і радісно від того, що вас у нас стало більше. Ви з нами і у соціальних мережах в групах «Каховської зорі», де ми маємо змогу спілкуватись в реальному часі й обговорювати теми, які вас хвилюють. Дякуємо вам! Це значить, що ви нам довіряєте, хочете читати свою «Зорьку» й надалі, даруючи нам, колективу редакції, свою увагу та даючи можливість створювати незалежне від чиїхось політичних амбіцій та забаганок, видання.

І хоч працювати в умовах постійного зовнішнього тиску дуже складно, ми налаштовані рішуче. Газета була і буде відкритою для всіх. Газету ніхто «не купив», і ніхто, крім колективу, не визначає її зміст і наповнення. Хто має що сказати – приходьте. Вам, як клієнтам, ми завжди раді надати площу для висловлення своїх поглядів та думок.

Хочеться, щоб наші клієнти пам’ятали, все, що ви скажете зі сторінок газети, може бути використане опонентами проти вас. Тож, висловлюючись, тримайте себе в руках. Хоч клієнт завжди правий, але загальнолюдські цінності – культуру спілкування і взаємоповагу – ще ніхто не скасовував.
Раді всім, хто приходить з миром!

З повагою до вас усіх, Жанна КИСЕЛЬОВА,  головний редактор газети «Каховська зоря».

Р.S. Не називаючи імен, посад та соціального статусу, звертаюся до тих, хто останнім часом намагається всіляко дискредитувати роботу редакції у очах громадськості – припиніть це робити. Ваші дії будуть розцінюватись як перешкоджання виконанню Закона України «Про реформування комунальних засобів масової інформації», який вступив в силу 1 січня цього року.

Дякуємо за відгук!

Pin It on Pinterest