Характеристика на Павла Філіпчука, депутата міської ради, члена міської ради з питань молодіжної політики при виконавчому комітеті міської ради

Для-газетыПавло Філіпчук з лютого 2010 року є членом міської ради з питань молодіжної політики при виконавчому комітеті міської ради.
Цю людину ми знаємо досить давно, адже він депутат вже трьох скликань. У своїй першій каденції він працював у депутатській комісії, яка займалася саме питаннями освіти, молоді і спорту, з цього часу й почалась наша  співпраця з Павлом Філіпчуком.

Не дивлячись на юний вік (22 роки), коли його вперше обрали депутатом міської ради, він активно включився в молодіжний рух міста. Став ініціатором заснування двох нових молодіжних організацій, одну з яких сам і очолив. Як і очолювана Павлом організація, так і він сам, досить активно брали участь у молодіжному і спортивному житті міста. Важко пригадати захід, у якому б вони  не брали участі. Нерідко Павло і сам виступав  ініціатором нових заходів і проектів для молоді, які потім успішно втілював у життя.

За його ініціативи і підтримки протягом цих років відбулось чимало молодіжних заходів. А завдяки його ентузіазму і відповідальності очолювана ним молодіжна організація завжди була гідно представлена на молодіжних заходах міста, не раз була переможцем і призером у  різних конкурсах та змаганнях.

За вагомий внесок  у розвиток молодіжного життя міста у 2011 році Павло Філіпчук був визнаний лідером молодіжного руху Каховки, а очолювана ним організація – кращою молодіжною організацією року. У 2013 р. став стипендіатом Каховської міської ради для обдарованої молоді в номінації «Молодіжна політика». За значний внесок у розвиток молодіжного руху в місті та активну громадську діяльність неодноразово нагороджувався відзнаками  міського голови, Каховської міської ради та голови Херсонської обласної ради.

Зараз Павлу вже 32 роки і він втретє обраний депутатом. Маючи чималий досвід депутатської роботи, сьогодні він більше займається питаннями бюджету, комунального господарства та соціальної політики. Звісно, вже не має вдосталь часу, щоб на всі 100% занурюватись у вир молодіжного руху міста, та, не дивлячись на широкий спектр питань, яким він приділяє увагу в роботі депутатського корпусу, не забуває Павло і про наш відділ.  Постійно намагається підтримувати  молодіжні і громадські організації нашого міста, надає спонсорську допомогу на проведення громадських заходів і святкувань за участю молоді.

Відділ у справах молоді та спорту висловлює Павлу Ігоревичу подяку за підтримку молодіжного руху міста і бажає йому успіхів у досягненні поставлених цілей.

One thought on “Характеристика на Павла Філіпчука, депутата міської ради, члена міської ради з питань молодіжної політики при виконавчому комітеті міської ради

  • 22.01.2016 at 19:30
    Permalink

    Ознакомился с характеристикой Павла Филипчука и думаю избиратели не ошиблись в этом человеке .Очень хорошо,что такие молодые и талантливые люди в руководстве городского совета.Иознакомившись со статьёй Деньги для “своих” Правильно Павел делает что не даёт разбазаривать деньги которые принадлежат людям

    Reply

Дякуємо за відгук! Ми цінуємо вашу думку!

Pin It on Pinterest