Закріплення депутатів Каховської районної ради VII скликання по виборчим округам

№ округа П.І.Б.   Селище, село
Шило 1. Шило Наталя Григорівна «ОПОБЛОК» Любимівка
Романчук 2. Романчук Сергій Вікторович «УКРОП» Любимівка
Буренко 3. Буренко Володимир Васильович «Наш Край» Любимівка
Бойко 4. Бойко Олександр Олександрович «Батьківщина» Любимівка
Тертичная 5. Тертична Тетяна Станіславівна –

голова районної ради

«ОПОБЛОК» Любимівка
Приходько 6. Приходько Олексій Олексійович «ОПОБЛОК» Василівка
Балакирский 7. Балакірський

Микола Миколайович

«Солідарність» Василівка
Стукан 8. Стукан Сергій Миколайович «ОПОБЛОК» Волинське
Голубев 9. Голубєв Віталій Вікторович «ОПОБЛОК» Дмитрівка
 Хоменко 10. Хоменко Сергій Володимирович «ОПОБЛОК» Дудчино
 Салтыков 11. Салтиков Валерій Миколайович «Солідарність» Заозерне
 Проценко 12. Проценко Володимир Вікторович «Солідарність» Кам’янка
 Думинец 13. Думінець Олександр Степанович «СЛС» Кам’янка
 Мащенко 14. Мащенко Володимир Філімонович «СЛС» Коробки
 Нижеголенко 15. Нижеголенко

Михайло Олександрович

«Батьківщина» Коробки
 Обушный 16. Обушний

Олександр Володимирович

«Батьківщина» Костогризівка
 Петрусь 17. Петрусь Юрій Леонідович «Батьківщина» Костогризівка
 Терещенко 18. Терещенко Олег Вікторович «Солідарність» Малокаховка
 Галушка 19. Галушка Ольга Миколаївна «ОПОБЛОК» Малокаховка
 Дудка 20. Дудка Тетяна Юріївна «Солідарність» Малокаховка
 Полюхович 21. Полюхович Василь Іванович «Батьківщина» Новокам’янка
 Носенко 22. Носенко Анатолій Володимирович «СЛС» Роздольне
 Мартыненко 23. Мартиненко Олег Анатолійович «УКРОП» Роздольне
 Довбня 24. Довбня Юрій Григорович «Наш Край» Федорівка
 Кифорук 25. Кифорук Юрій Андрійович «Солідарність» Семенівка
 Ткаченко 26. Ткаченко Микола Миколайович «Солідарність» Арх.Слобода
 Сучкова 27. Сучкова Наталія Іванівна «Батьківщина» Тавричанка
 Репилевский 28. Репілевський Данило Едуардович «Солідарність» Мар’янівка
 Михалевич 29. Міхалевич Юрій Іванович «Наш Край» Червоний Перекоп
30. Халімон Віктор Євгенович «ОПОБЛОК» Червоний Перекоп
 Панков 31. Панков В’ячеслав Миколайович «ОПОБЛОК» Чорноморівка
 Шматенко 32. Шматенко Анатолій Олексійович «Батьківщина» Чорнянка
 Свиридовский 33. Свиридовський

Валерій Миколайович

«Солідарність» Чорнянка
 Кудлай 34. Кудлай Віктор Володимирович «СЛС» Чорнянка

Дякуємо за відгук! Ми цінуємо вашу думку!

Pin It on Pinterest