Паритет і Пансіон – чемпіони

У національному комплексі «Експозиції України» в Києві з 5 по 8 вересня проходила ХХIV Міжнародна агропромислова виставка-ярмарок “Агро-2012”, організована Міністерством аграрної політики та продовольства України. Цього року у виставці брали участь 400 підприємств, компаній та фірм з усієї України та 21 країни світу.


Учасниками виставки, яка демонструє найсучасніші досягнення вітчизняного сільського господарства, стали дослідні господарства “Асканійське” і “Каховське”. Директор ДП ДГ “Асканійське” В. Найдьонова, головний зоотехнік господарства О. Дубинський і зоотехнік-селекціонер А. Носкова представили на огляд результати племінної роботи – двох бугаїв-плідників Пансіона та Паритета, породи “південна м’ясна”, які удостоєні диплома першого ступеня і чемпіонського титулу, а також двох баранів, двох овець з ягнятами.
На фото Альони НОВІЧКОВОЇ: Герой України  директор ДП ДГ “Асканійське” Віра НАЙДЬОНОВА розповідає міністру аграрної політики та продовольства України Миколі ПРИСЯЖНЮКУ (перший справа) про унікальність таврійського типу південної м’ясної породи великої рогатої худоби;  бугай-плідник з ДП ДГ «Асканійське», представлений на виставці «Агро-2012».

Дякуємо за відгук!

Pin It on Pinterest