«Авто для АТО» поїхало з АТП-16506

День 11 лютого видався вельми показовим і результативним для колективу працівників Каховського автотранспортного підприємства 16506.

Так, зранку на підприємство завітав голова Каховської районної організації Всеукраїнської громадської спілки «Кордон» ветеранів війни в Афганістані Олександр Назарук. Він виконав приємну місію – нагородив директора ТОВ «Каховське АТП-16506» Володимира Литвиненка, його першого заступника Андрія Прийму, працівників автопідприємства Павла Роя та Олександра Куліка (на фото справа) Почесними грамотами «За високий професіоналізм, благодійність, найкращі моральні та людські якості, підтримку Збройних сил України, добровольчих батальйонів, волонтерського руху та укріплення обороноздатності держави Україна та з нагоди 27-річчя закінчення війни в Афганістані».

А вже у другій половині дня відбулася подія, що цілком підтвердила формулювання вищезгаданої почесної грамоти. А передувало їй ось що.
Волонтери  Херсонського центру допомоги військовим свого часу звернулися до обласної державної адміністрації з проханням допомогти в ремонті автобуса для військовослужбовців 56-ї бригади, що зараз знаходиться в зоні АТО. У свою чергу обласне Управління промисловості перенаправило це почесне й відповідальне доручення нашому АТП-16506.

Після того, як каховське підприємство виконало капітальний ремонт двигуна та силових агрегатів, забирати автобус приїхали його водій – воїн АТО та ініціатор цієї акції під назвою «Авто для АТО» – херсонський волонтер Галина Уманець (на фото разом з директором ТОВ «Каховське АТП-16506» В.Литвиненком та його першим заступником А.Приймою). Після Каховки автобус відправився до обласного центру, де завантажився зібраними херсонцями подарунками солдатам – продуктами та ліками.

Ну, а в каховчан залишилися приємні спогади від співпраці та усвідомлення добре зробленої волонтерської справи загальнообласного масштабу.

Власна  інформація.

Дякуємо за відгук! Ми цінуємо вашу думку!

Pin It on Pinterest