Рятувальники дякують земляку

Передачею 11 пар спеціалізованого взуття для пожежних, комплекту теплої форми для механіка та інших потрібних для підрозділу речей завершив майже піврічну програму допомоги каховським рятувальникам волонтер ГО «Громадянська відповідальність», ініціатор і безпосередній виконавець кількох благодійних проектів Андрій Калов. Особливо приємно й символічно було отримати цей дарунок бійцям Державної пожежно-рятувальної частини №13 5 лютого – відразу після повернення з чергового екстреного виклику.

В цілому, за інформацією начальника Каховського МРУ ГУ ДСНС України у Херсонській області полковника Ігоря Берещенка, за кілька місяців такої плідної співпраці підрозділом отримано від Андрія – простого каховського молодого чоловіка, офіцера торгівельного флоту – та прийнято на облік майже тисячу предметів форменого одягу, взуття, шоломів і касок, амуніції й обладнання на суму більш ніж 70 000 грн.!

Про передачу деяких з цих речей, котрі довгий час нагально потребували каховські рятувальники, але, на жаль, власними силами не могли себе забезпечити, «Каховська зоря» вже писала раніше. Про дещо ми дізналися тільки зараз – настільки частою й великою була ця допомога. А «найкрутішою» одиничною річчю (якраз в одній з останніх партій дарунків) став спеціально посилений бронежилет, що буде дуже доречним в операціях, коли каховським рятувальникам ще до приїзду херсонської піротехнічної групи доводиться брати участь у початкових фазах розмінувань. А це відбувається не так вже й рідко в нашій місцевості, адже на полях і у приватних садибах люди й досі викопують нерозірвані міни та снаряди ще з часів Другої світової війни.

Всі каховські рятувальники не стомлюються висловлювати глибоку повагу і вдячність Андрію Калову та його родині за таку суттєву безкорисну допомогу, за справжній патріотизм і небайдужість, за їхні великі благородні серця… Думаю, не менше за рятувальників, низько вдячними маємо бути й усі ми – члени великої каховської громади, чия безпека напряму залежить не тільки від сумлінності рятувальників (і військовослужбовців, яким родина Калових теж активно допомагає), а й також від якості їхнього бойового оснащення.

Ірина СОШНІКОВА.

Дякуємо за відгук! Ми цінуємо вашу думку!

Pin It on Pinterest