Як справи, Чорнянська сільрадо?

Під час недавнього волонтерського візиту до Чорнянської ЗОШ (про що «Каховська зоря» писала у минулому номері), мені вдалося також і поспілкуватися ближче з сільським головою Іриною Хомою, зустрітися з командою місцевої пожежної охорони (на фото вгорі)та директором сільського комунального господарства Анатолієм Шматенком.

– Ірина Вікторівна зазначила, що 15 чорнянцям, які мають статус учасників АТО, уже виділено по 2 га землі. Не тільки школярі, а й уся сільська громада підтримує зв’язок й активно допомагає підрозділу Збройних сил України, котрий базується неподалік села, здійснюючи охорону одного зі стратегічних об’єктів Північно-Кримського каналу.

– Начальник Каховського МРУ ГУ ДСНС у Херсонській області Ігор Берещенко перевірив хід несення служби та оперативну готовність підрозділу чорнянських пожежних; звернув увагу на побутові умови колег, стан техніки та пожежно-технічного обладнання. Поспілкувавшись із особовим складом, ми впевнилися, що пожежна безпека Чорнянки й прилеглих сіл знаходиться на належному рівні.

– Радо поділився цікавинками роботи Чорнянського комунгоспу його директор. Восьмий рік плекає Анатолій Олексійович майбутній сосновий скверик, неподалік підростає дубовий міні-гай, на подвір’ї господарства висаджені берізки… Рішенням сільради цієї зими для комунгоспівського трактора був закуплений спеціальний ковш для розчищення снігу – і він став дуже доречним у снігопади початку 2016 року.

Ірина СОШНІКОВА.

Дякуємо за відгук!

Pin It on Pinterest