І знову свято, як колись…

На календарі – березень. Помітно, як оживає та змінюється природа. Яскраве сонечко все більше зігріває землю: прийшла весна. А разом з нею – і жіноче свято.
…У нас, в Кам’янці, по вулиці Степовій збираються люди – одинокі жінки та жінки-ветерани праці. Чого б це? Поки що вони навіть не здогадуються, що їх чекає приємний сюрприз у цей святковий день. Аж ось крокує до нас гарна молода, завжди посміхнена, жінка. Це депутат сільської ради від нашої вулиці Оксана Куліш. Її бурхлива енергія заряджає всіх навколо.

В затишній світлиці Оксана вітає жіночок своєї вулиці, а щоб уже свято вийшло на славу, запросила ще й музиканта з будинку культури. Тепло, доброта і турбота зігрівали жіночі серця.

І так  – не тільки того святкового дня. Оксана завжди з відкритим серцем іде до людей, відповідально ставиться до своїх депутатських обов’язків: це ми відчували вже не один раз. Велике тобі спасибі, Оксано!
Саме тому ми покладаємо на нашу молодь – таку, як прекрасна депутатка О.Куліш, – надії на великі зміни, і не тільки на нашій вулиці, а й у всьому суспільстві.

Від щирого серця бажаємо тобі, Оксано, здоров’я, творчого натхнення, невичерпної енергії, гарного настрою, родинного затишку, вірних друзів та поваги від людей!

Мешканці вулиці Степової с. Кам’янка:
Любов Макогон, Валентина Шевцова, Валентина Кулик, Євдокія Карпенко,
Наталія Міщенко, Валентина Дружиніна, Марія Лебідь.
На фото: О.Куліш (посередині) разом із жіночками своєї вулиці.

Дякуємо за відгук! Ми цінуємо вашу думку!

Pin It on Pinterest