Стадіону в Любимівці бути

У понеділок, 16 травня, в приміщенні селищної ради Любимівки відбувся «круглий стіл» на тему «Спорт об’єднує громаду». Його проведення пов’язано з раніше піднятою селищними активістами проблемою відсутності стадіону у цьому великому й багатолюдному населеному пункті району.
В обговоренні питань “круглого столу” взяли участь керівники й депутати як Любимівської селищної, так і районної рад; місцеві активісти громадського руху, гості з сіл  Василівка та Каїри й навіть із Києва.

Після вступного слова селищного голови С.Коновалова, керівник громадської організації «В єднанні сила», депутат Любимівської селищної ради В.Жданов коротко обмалював проблему та представив експерта проекту «Сильні місцеві громади – ключ до успіху реформи самоврядування», що реалізується у рамках Польсько-Канадської програми підтримки демократії, Наталію Чермошенцеву, яка докладніше розповіла про цей проект.

Вона стала гостею Любимівки якраз завдяки тому, що селищні активісти планують включитися в цей проект з метою вибороти в його межах певну суму грошей на початок реставрації колишнього Любимівського стадіону, котрий вже 10 років знаходиться у занепаді через те, що територія, на якій він розташований, була передана під Державну програму будівництва «Школи майбутнього». Ця програма, на жаль, давно зупинилася, надії на її продовження все менше, тому й намагаються активісти та місцева влада зробити все задля повернення землі під стадіоном у власність селищної ради.

Результатом обговорення став висновок, що, попри чималі труднощі й перепони на шляху відновлення Любимівського стадіону зокрема та спортивної інфраструктури селища загалом, завдяки бажанню його мешканців, активній позиції громадських активістів і готовності керівництва селища та району до співпраці, цей «лежачий камінь» обов’язково зрушиться з місця і, як зазначив наприкінці засідання С.Коновалов, «стадіону в Любимівці – бути».

Ірина СОШНІКОВА.

Дякуємо за відгук!

Pin It on Pinterest