Робимо місто кращим!

16 вересня на набережній Каховки відбулася презентація першої відкритої галереї серед неба (муралу)

Біля будівлі насосної станції, стіни якої перетворилися на океанічну галерею, зустрілися художники, фотографи та небайдужі до мистецтва каховчани.
Андрій Дяченко, ініціатор “муралізації” міста,  подякував художникам арт-групи “Вакцинація”, які погодилися малювати в Каховці. Міський голова також підкреслив, що мурали змінюють на краще не тільки зовнішній вигляд Каховки, а й внутрішній стан її мешканців: “Місце, в якому ти живеш, безпосередньо впливає на розвиток твоєї особистості.

Тому важливо дбати не тільки про затишок у своїх квартирах, а й піклуватися про красу вулиць. Мурали додають яскравості місту, прищеплюють людям любов до мистецтва, до прекрасного. Можливо, хтось зайвий раз, подивившись на мурал, переоцінить своє ставлення до краси міста, і вже не кине на тротуар недопалок або сміття”.

До речі, за словами художників, мурал буде радувати каховчан як мінімум п’ять-десять років. Потім його можна трохи підкоригувати, підмалювати. Щоб фарба не вигоріла на сонці, всю поверхню муралу вкрили кількома шарами лаку.

Дякуємо за відгук!