Доброчинність, гідна наслідування

Ні для кого не секрет, що активні ігри на свіжому повітрі зміцнюють організм малюків і корисно впливають на його розвиток. Але вкрай важливо, щоб маленькі бешкетники мали спеціально облаштовані місця, де вони могли б цікаво та безпечно використати свій вільний час. Особливо це актуально в селі, де не так уже є багато місць відпочинку, куди можна було б піти з малечею.

З розумінням цих потреб і турботою про дітей на подвір’ї Семенівського НВК Гриб Юрій Володимирович із сином Сергієм та зятем Гаврилюком Сергієм облаштували ігровий дитячий майданчик для учнів початкової школи. Встановили гойдалки, карусельки, зручні лавки для батьків малечі, завезли пісок.

Зробили добру справу з власної ініціативи, без будь-якого прохання з боку адміністрації навчального закладу. Облаштували майданчик без зайвої реклами, без урочистого перерізання стрічок тощо.

Приклад, який гідний наслідування. Мабуть, так і робляться добрі справи.
Тепер на майданчику лунає дитячий сміх, що є найкращою подякою організаторам і виконавцям цієї справи.
Школярі, вчителі, батьки щиро вдячні сім’ї Гриба Юрія Володимировича за чудовий подарунок малечі. Бажаємо Вам усіляких благ, здоров’я, подальшого процвітання, успіхів у Ваших справах та особистого щастя.

Тетяна  Хижинська.

Дякуємо за відгук!