Медаль героя АТО “за мужність” отримала його мама

Солдата 13-го окремого мотопіхотного батальйону І окремої танкової бригади Олександра Михайловича Зеленського, мешканця села Заозерне, Указом Президента України нагороджено медаллю «За мужність» ІІІ ступеня. На жаль, посмертно…

Олександр загинув 28 січня 2015 року біля міста Вуглегірськ, неподалік від Дебальцевого, виконуючи бойове завдання. Але тривалий час   вважався зниклим безвісти, й у його бойових товаришів жевріла надія, що йому вдалося вижити, вирватися з охопленої полум’ям бойової машини. А вдома навіть не знали, що Олександр знаходиться на передньому краї: боєць не хотів завдавати рідним сердечного болю.

21 жовтня відбулося вручення нагороди матері загиблого захисника України Вірі Терентіївні. Нагороду   вручили Каховський військовий комісар Ігор Велікорецький і голова РДА Валерій Салтиков, висловивши щире співчуття родині загиблого та подякувавши мамі за те, що виховала такого гарного і мужнього сина, справжнього героя, патріота.

Заозерненський сільський голова Олександра Пшенична запевнила, що сім’я солдата не залишена напризволяще, отримує всі належні виплати і пільги, а головне – увагу. А в школі, де навчався Олександр, невдовзі   відкриють меморіальну дошку, якою буде увічнено пам’ять про оборонця рідної землі.

kakhovka-rda.gov.ua

Дякуємо за відгук!