Пульс життя

В ЛЮБИМІВСЬКІЙ ОТГКАНДИДАТИ НА ВИБОРИ ВЖЕ ЗАРЕЄСТРУВАЛИСЬ
В Любимівській об’єднаній територіальній громаді завершилася реєстрація кандидатів на посаду голови та кандидатів у депутати на перші місцеві вибори.
Нагадаємо, що перші місцеві вибори в новій об’єднаній громаді призначено на 29 жовтня.
Так, у Любимівській територіальній виборчій комісії повідомляють, що на посаду голови свою кандидатуру висунули 4 особи. Зокрема, нинішній голова Любимівської селищної ради Сергій Коновалов, депутат Любимівської селищної ради Сергій Циганов, голова Каїрської сільської ради Анатолій Тарасенко та Олександр Ольшанський.
Крім цього, зареєструвались та подали всі необхідні документи 110 кандидатів у депутати Любимівської ОТГ.
За процесом реєстрації кандидатів по всій території Херсонської області спостерігали представники Громадянської мережі «ОПОРА». За їх даними, одна з найперших політичних сил, яка зробила подання до виборчих комісій Констянтинівської, Любимівської, Станіславської, Білозерської та Борозенської об’єднаних громад, стало ВО «Батьківщина».
До трьох з вищеперерахованих виборчих комісій «Батьківщина» подала по 26 кандидатів, а до інших – 14 і 22 відповідно. По кількості подань ця партія поступається тільки самовисуванцям, яких на сьогодні вже 183.
Варто відзначити, що кандидатів від локальних партій немає, більшість подань виборчі комісії отримують від фракцій з Верховної Ради. Трійку лідерів завершує в Херсонській області Аграрна партія України. Також загалом нарахували подання від таких партій: УКРОП – 33, «БПП «Солідарність» – 31, «Наш край» – 12, «Опозиційний блок» – 11, об`єднання «Самопоміч» – 7.
Загалом на Херсонщині вже зареєстровано 440 кандидатів як самовисуванців, так і від різних політичних сил, а також 23 кандидатури на голів.
Більшість кандидатів на посади голів є самовисуванцями, як і на посади депутатів, що говорить про небажання на місцях балотуватись від будь-яких політичних сил.
Олександра Мішина.

У МІСТІ РОЗРОБИЛИ НОВУ СХЕМУ РОЗМІЩЕННЯ ТИМЧАСОВИХ СПОРУД
Щоби місто могло контролювати законність таких споруд, усі тимчасові павільйони та кіоски будуть розміщуватися за планом. Цю задумку головний архітектор міста Сервіназ Джепарова представила членам виконавчого комітету міста. Разом із схемою розміщення тимчасових споруд були затверджені і їх архітипи – типи конструкцій. Що на думку архітектора зробить вигляд тимчасових споруд бульш обдуманим в єдиному композиційному вигляді.
Управління містобудування та архітектури надаватиме міській раді пропозиції з проектами рішень щодо згоди на розроблення схем розміщення згідно з комплексною схемою розташування тимчасових споруд та їх архітипів.
Розміщення тимчасових споруд без узгодження з зазначеним документом вважатиметься самовільним та забороняється.

ДОРОЖЧАЛО І ДОРОЖЧАТИ БУДЕ
Каховське АТП-16505 починає готувати підгрунтя для швидкого подорожчання проїзду. Перевізник скаржиться на збитковість своєї роботи і просить місцеву владу дозволити йому підняти тарифи хоча б на 50% (!). Підвищення вартості з 4 грн. до 6 грн., за словами представника АТП, дасть підприємству рентабельність міських маршрутів на рівні 15%, зараз же робота ведеться в збиток. Навіть у випадку компромісного рішення на рівні 5 грн. не виведе «у нуль» затрати на перевезення, – повідомив директор АТП-16505 Володимир Литвиненко. На думку перевізника, зростання тарифів зумовлене подорожчанням запчастин, бензину, необхідністю своєчасного ремонту рухомого складу і підвищенням мінімальної заробітної плати водіїв.
Поки ж члени виконавчого комітету остаточних рішень про підвищення тарифів не приймали. Але який прогноз – зрозуміло. Очевидно, що влада, як завжди, буде змушена піти на такий непопулярний серед населення крок, адже ціни на проїзд повинні бути економічно обгрунтовані, в іншому випадку перевізник може відмовитися працювати.
Варто зазначити, що на сьогоднішній день готується подорожчання не тільки міського а й міжміських маршрутів. Так, квиток з Каховки до Нової Каховки коштуватиме не 15 а 18 грн., на 2 грн. зросте вартість квитка з Каховки до Любимівки.

Дякуємо за відгук!