НАШЕ СЬОГОДНІ – ЗАЛЕЖИТЬ ВІД НАС

І знову не наступати на «GRABLI» запропонували юнаки та дівчата, які об’єдналися у молодіжну організацію ArtArea.
17 березня у приміщенні Каховської школи мистецтв відбувся повторний показ однойменної вистави. Цього разу молодь презентувала свою роботу представникам влади, вчителям та усім бажаючим. На жаль, глядачів було не так багато, але показ все ж відбувся.

Юні сценаристи та режисери дещо змінили, щось додали, але суть вистави залишилась тією самою — вони піднімали проблеми, які хвилюють їх сьогодні, намагалися знайти відповіді на власні питання…
Жива дискусія, діалог на рівних — такий меседж цього заходу. І це вдалося, до діалогу підключився міський голова Дяченко А. А., вчителі каховських шкіл (можливо викладачі змогли побачили своїх учнів з іншого боку).

Ці хлопці та дівчата — майбутнє нашого міста, нашої країни. Надихає те, що їм не байдуже де і як будуть жити завтра, вони хочуть щось змінювати і розуміють, що без нашої допомоги їм не обійтися. Наразі глобальне питання, яке хвилює усіх, простір (місце), де молодь може збиратися, для створення нових проектів. Дане питання зараз розглядається представниками міської влади, які готові підтримати учасників проекту, сподіваємося, що найближчим часом проблему буде вирішено.

Сьогодні — залежить від маленьких кроків кожного. Молодь розуміє, що безглуздо перекладати проблеми на когось, шукати винних. Вони намагаються знайти потрібні інструменти і змінювати своє «сьогодні» самим.

Власна інформація.

Дякуємо за відгук!