ТАЛАНТ + ТВОРЧІСТЬ

«Від нас, від нашого вміння, від нашої майстерності, від нашого мистецтва та мудрості залежить життя дитини, її здоров’я, розум, характер, воля, інтелектуальне обличчя, її місце та роль у житті, її щастя» — ці слова В.Сухомлинського стали гаслом, під яким 29 березня у Любимівській ЗОШ I–III ст.-ДНЗ № 1 пройшов творчий звіт учителів, які атестуються у 2018 році.

Проведення таких спільних засідань педагогічної та методичної ради школи, стало вже традиційним у освітньому закладі. У цьому році атестацію проходять 5 педагогів школи: Олена Москаленко — вихователь дошкільного закладу «Малятко», Лариса Михайлова — учитель початкових класів, Тетяна Федотова — учитель початкових класів, Маргарита Яцун — учитель образотворчого мистецтва та Віра Ісламова — учитель історії.

Творчий звіт пройшов у трохи незвичному форматі. Окрім традиційних презентацій свого досвіду, які готували педагоги, присутні ознайомились зі спеціальним «досьє» на кожного педагога та здійснили віртуальну відеоподорож на урок до кожного педагога. Легкий гумор та самоіронія презентаційних меседжів-досьє налаштували присутніх на позитивне сприйняття. Відвідавши творчі лабораторії педагогів, переглядаючи відео їх уроків, присутні змогли на власні очі оцінити своїх колег та їх вихованців під час освітнього процесу.

Особиста презентація кожного педагога була своєрідним підсумком професійної майстерності, демонстрацією найкращих умінь. Кожен поділився своїми професійними секретами, особливостями роботи над проблемною темою, власними здобутками та досягненнями своїх вихованців.
Заступник директора з НР Яцун М. І. приготувала для колег цікаві завдання та випробування, які дозволили учасникам проявити кмітливість, винахідливість.

Ісламова В. В., яка у цей час підвищувала кваліфікацію у м.Херсоні, надіслала колегам відеозвернення, де відзвітувала про своє перебування на курсах та про ті інновації, які чекають освітян у Новій українській школі. Фотозвіт представлений нею викликав шквал позитивних емоцій.
Творчий звіт «Талант + Творчість» вкотре продемонстрував, що педагоги Любимівської ЗОШ № 1 дійсно творчі та талановиті, ніколи не зупиняються на досягнутому та готові до будь-яких змін та інновацій. Запорукою тому — талант і натхнення.

Дякуємо за відгук!