Новини міста

СТАЛО ВІДОМО КОЛИ У КАХОВЦІ З’ЯВИТЬСЯ СЕРВІСНИЙ ЦЕНТР МВС
Сервісний центр МВС нового типу може з’явитися вже в поточному році і він буде відкритий у будівлі колишнього ДАІ. Про це повідомив міський голова в ході чергової сесії міськради. За його словами, в ході перемовин з обласним керівництвом виявилось, що сервісний центр розміщений нині у Новій Каховці розглядає варіанти щодо зміни адреси перебування. Проте в Новій Каховці підходящого приміщення знайти не вдалося тож вони готові розглянути інші варіанти.

– Ми запропонували їм узяти приміщення колишнього відділення ДАІ у Каховці на вулиці Мелітопольській. Щоб зацікавити їх у ньому, там необхідно провести ремонт. Вимоги сервісного центру: наявність прозорих перегородок, кондиціонера, якісна електропроводка, склопакети, – повідомив Андрій Дяченко.

Якщо протягом року депутати виділять кошти й буде проведено необхідний ремонт будівлі, то вже 1 січня 2019 року каховчанам не доведеться їздити до інших міст за послугами сервісного центру МВС. Крім того, як зазначалось, кошти, виділені на реконструкцію колишнього відділення ДАІ, цілком «відіб’ються» податками, адже лише у 2016 році Нова Каховка отримала більше 1 млн. грн. від цієї установи.

ЧЕРЕЗ КНОПКОДАВСТВО БАСКЕТБОЛЬНИЙ КЛУБ ЗАЛИШИВСЯ БЕЗ ФІНАНСУВАННЯ
31 травня на сесії міської ради при голосуванні голова комісії з питань регламенту, етики, забезпечення законності, правопорядку та антикорупційної діяльності Олександр Глущенко виявив підробку результатів. Так депутат від БПП Анатолій Перчиць проголосував за відсутнього в той час в залі Артема Трофимчука. Питання, яке набрало 18 голосів – «за», довелося переголосовувати, але вдруге воно набрало лише 16 голосів тож не було прийнятим.

При повторному голосуванні не дорахувалися не лише голосу відсутнього Трофимчука, але ще одного депутата, який змінив свою думку. Тетяна Гончарова спершу була «за», але потім вирішила «утриматись». Одним з співзасновників Громадської організації «Баскетбольний клуб «Каховка», на фінансову підтримку якого передбачалось виділити з міського бюджету 58 тис. грн., є її брат – Сергій Гончаров. Тож у даному випадку доцільно казати про можливий конфлікт інтересів та необхідність оголошення відмови від участі у голосуванні з даного питання.

ТВОЯ КРАПЛЯ КРОВІ – ПОЧАТОК МОРЯ ЖИТТЯ!
На даний момент в Україні склалася вкрай складна ситуація із забезпеченням компонентами донорської крові лікувально-профілактичних закладів.
Значне зниження кількості донорських кадрів призводить також і до дефіциту компонентів крові для медичних закладів.
Для повноцінного вирішення цієї нагальної проблеми, ми звертаємось до громадських активістів, до всіх зацікавлених осіб за допомогою у організації Днів донора та донорських акцій.

Тільки співпраця може змінити ситуацію на краще!
З 12 по 19 червня – ТИЖДЕНЬ ДОНОРСТВА КРОВІ В КАХОВЦІ!
Долучайтесь до спасіння людського життя!
Дні забору крові – вівторок, четвер.
Т. 2-60-99 (приймальня); 2-60-51 (експедиція).

З повагою, адміністрація Каховської філії КУ „ХОЦСК”.

 

Дякуємо за відгук!