КАХОВЧАНИН ВЗЯВ УЧАСТЬ У ПРЕСТИЖНОМУ ТУРНІРІ І ДАВ ШАНС ДІТЯМ НА БЕЗКОШТОВНІ КОРТИ

18-20 травня, на базі «Схід» у м.Дніпро, відбувся один з найкращих тенісних турнірів в Україні серед чоловіків-любителів, Кубок АТБ. Цей турнір за довгі роки вже став традиційним і дуже полюбився фанатам тенісу. Цього року зібралося понад 50 чоловічих пар з Києва, Запоріжжя, Кам’янського, Харкова, Кривого Рогу, Каховки, Полтави, Сум, Донецька, Дніпра та навіть з Сирії, які протягом 3-х днів боролися за призові місця.

Незважаючи на похмурі погодні умови, часом під час ігор йшов дощ, учасники турніру продовжували гру і складалося враження, що вони навіть не помічали його, настільки були захоплені грою. Кубок АТБ – найнасиченіший енергетично турнір, з морем емоцій, вражень, де можна побачити і щиру радість, і горе розчарувань – ніхто не залишається байдужим!

Каховку на турнірі представляв наш тенісист – Володимир Комягін, який продемонстрував сильну гру і зміг гідно захистити честь міста. Кращим результатом нашого спортсмена, за історію проведення турніру, стало входження в десятку кращих учасників з більш ніж 150 чоловік.
На урочистій церемонії нагородження йому була вручена жартівлива номінація «Містер стрункі ноги». Справа в тому, що чоловік переніс операцію і грав, перемагаючи біль. Також варто відзначити, що Національна мережа продуктових супермаркетів АТБ гідно оцінила турботу Володимира про юних спортсменів і відданість тенісу, взявши участь у співфінансуванні проекту «Безкоштовні корти дітям» і виділила на будівництво спортивного об’єкту в Каховці 100 тис. грн.

Нагадаємо, корти, які будуть споруджені на стадіоні «Авангард» на спонсорські кошти, утримуватимуться тенісним клубом «Каховка», а групові заняття для дітей на них будуть проводитись абсолютно безкоштовно.
Основним спонсором та ідеологом проекту виступив тенісист Сергій Стукан, який взяв на себе основне навантаження по фінансуванню проекту. Також руку допомоги простягнули Павло Лещенко, депутат обласної ради Сергій Дроздик, підприємство «Грін Тім», ПАО «КЗЕСО», Каховська міська рада, всі члени клубу і, звичайно ж – АТБ.
Всі любителі тенісу Каховки висловлюють величезну подяку людям, які підтримали даний проект.

Сергій МАКОГОН.

Дякуємо за відгук!