Будь активним з англійською!

9–14 липня на базі Каховської загальноосвітньої школи №5 відбувся мовний табір «Know more!» («Знай більше!»)

Понад 200 дітей обрали для саморозвитку саме це місце, а в додаток до великого багажу знань отримали також нові знайомства та враження, цікаве дозвілля й загалом значно урізноманітнили свій вільний канікулярний час.
Цей проект організований завдяки Громадській організації «ВГО «Поруч» та Благодійному фонду Ігоря Хомінця «ЗНАЙ БІЛЬШЕ!» за підтримки відділу освіти Каховської міської ради.

Гаслом табору став заклик “Be active with English” («Будь активним з англійською»). Мета — спровокувати інтерес до вивчення іноземних мов і активізувати комунікацію дітей через проведення майстер-класів, активних ігор, спортивних змагань та уроків.

Відтак учасники табору пізнали мистецтво оригамі, бісероплетіння, вишивки стрічками, побавились із кінетичним піском, відвідали уроки китайської мови та отримали можливість поспілкуватись з носієм англійської — волонтером за обміном, стажером ВГО «Поруч», студентом із США Джоном. Для дітей старшої групи була організована прогулянка містом та екскурсія до міста Нова Каховка, під час якої учень другої школи, Терехов Дмитро, та учень четвертої школи, Супрун Тимофій, англійською мовою розповіли іноземному гостеві історію нашого краю, цікаві факти та події.
Уся діяльність табору була спрямавана на те, щоб молодь зрозуміла важливість знання анлійської мови у сучасному світі та, що найголовніше, корисно й активно відпочила.

Від ВГО «Поруч» відповідальною за наповнення програми та її реалізацію була волонтерка цієї організації Надія Говорун. Інша волонтерка «Поруч», Ольга Воропай, у цікавій і доступній формі для школярів різних вікових категорій провела тренінги на тему лідерства та соціальної активності. Від Фонду «ЗНАЙ БІЛЬШЕ» за організаційні моменти відповідала Юлія Компанієць, вона також чудово впоралась зі всіма своїми завданнями.

Майстер-класи, спортивні змагання та екскурсії для дітей організували: Варава Олександра, Філоненко Ірина, Крутько Ірина, Свистельник Ольга, Сушко Олена, Парфененко Олена, Вовк Микола, Горбань Наталія, Махтей Анжела, Панченко Ксенія, Юрченко Дмитро, Марченко Анатолій та Біцуков Борис.
День закриття табору завершився урочистим врученням подяк волонтерам від міського голови Каховки Андрія Дяченка.

Ось який відгук про роботу табору залишила у соцмережі одна з його учасниць, юна каховчанка Надія Бойчук: «Сьогодні — саме той день, коли мені дуже закортіло написати ці слова вдячності та щирої любові, які присвячуються літньому каховському табору «Know more» та усім його координаторам (волонтерам з організації «Поруч» та Благодійному Фонду Ігоря Хомінця «ЗНАЙ БІЛЬШЕ!»). Я та ще 200 дітей відвідували цей захоплюючий мовний табір майже цілий тиждень, за ці шість днів у нас назбиралося багато чудових емоцій, а найголовніше — безцінних знань та знайомств!

Ми, як ніколи, відчули необхідність знання англійської мови в сучасному житті, а поспілкуватися з її носієм — незабуваючі враження! По-справжньому неочікуваною і не менш цікавою новиною було вивчення китайської мови та ще багато інших тренінгів і майстер-класів! Дякуємо за все! Це справді був найкращий активний відпочинок улітку! «Be active with English!»».

“Know more”- це чудова альтернатива літньому табору біля моря, адже знання — це сила, яка допоможе молоді будувати як своє майбутнє, так і майбуття своєї Батьківщини у якості розвинутої європейської країни.

Катерина Дундук таІрина Сошнікова.

Дякуємо за відгук!