Павло Філіпчук: «Активна молодь Каховки підкорила спортивні олімпи»

У Каховці з нагоди Дня Збройних сил України відбулися змагання дитячого спортивного клубу «Зевс», на які в якості почесного гостя та давнього друга клубу було запрошено і депутата Херсонської обласної ради Павла Філіпчука, який вже не вперше відвідує ці змагання та щорічно допомагає головному тренерові Олегу Тищенку в їх організації, адже спорт в житті Павла грає, дійсно, важливу роль.

«Роки зайняття футболом та рукопашним боєм стали важливим фундаментом і завдяки їм поважати спорт я навчився ще в юності, а цінувати його буду все життя! Коли я бачу молодих спортсменів, завжди розумію, що ці хлопці та дівчата варті справжньої поваги. Вважаю, що підтримувати спорт треба скрізь і завжди!», – зауважив Павло Філіпчук.

Такі змагання проводяться щороку і вже стали доброю традицією для Каховки. Цьогоріч у змаганнях взяли участь 50 дітей, серед яких не тільки вихованці клубу «Зевс», а також дитячого будинку «Радість» та дитячо-юнацької спортивної школи. Змагалися юні спортсмени в чотирьох категоріях: три вікові категорії хлопчиків та одна – дівчаток.

За словами Павла Філіпчука, проведення таких змагань саме серед юних спортсменів є дуже важливим не тільки для кожного з них особисто, але й для громади в цілому. Завдяки таким спортивним заходам в молодих спортсменів перш за все виховується дух єдності, бажання перемогти заради всієї команди, заради свого міста, району.

«Я вважаю, що існування спортивних клубів та шкіл є дуже важливим. Каховка ніколи не пасла задніх у спорті і сьогодні нашим завданням є продовження цих традицій. Підтримуючи спортивні клуби та розвиваючи їх, ми підніматимемо рівень спорту в усій країні. Кожен має сьогодні пам’ятати, що cпорт – це рух, а рух – це життя!», – ділиться враженнями Павло Філіпчук.

Переможці цьогорічних змагань розподілилися наступним чином: доросла категорія хлопчиків: третє місце – Скалич В’ячеслав, друге місце – Букін Андрій, перше – Захарченко Владислав. Середня група: третє місце – Васильєв Станіслав, друге – Нінов Роман, перше – Санін Єгор. Молодша група: третє місце – Миколенко Тимофій, друге – Козир Юрій, перше – Ковальов Андрій. Дівчата: третє місце – Жукова Аліна, друге – Щетина Діана, перше – Новіцька Юлія.

Звісно, переможці отримали нагороди, а всі учасники не залишились без смачних подарунків. Ну а присутні, в свою чергу, отримали безліч позитивних емоцій!

Ярослав ТІМЧЕНКО.

Дякуємо за відгук!