Павло Філіпчук: “Найголовніше для мене, що спорт дарує дітям – силу, мужність і, звичайно ж, здоров’я”

Нещодавно в спортивному клубі «Зевс» пройшло справжнє свято спорту для дітей. 30 юних спортсменів з Дитячого будинку «Радість», Каховської ДЮСШ та Зевсу, в рамках силового п’ятиборства, присідали, стрибали на скакалці, в довжину, перевіряли на міцність прес, піднімали штанги та гантелі. Подібні турніри для школярів почали проводити кілька років тому. Змагання сподобалися і дітям, і дорослим, тож стали регулярними. Підтримку в організації та проведенні спортивного свята традиційно надав Благодійний фонд Павла Філіпчука.

– Проведення таких змагань, на мій погляд, якомога краще долучає наших дітей до спорту. Тут вони на своїй території, в дружній атмосфері завойовують перемоги і отримують подарунки. Це стимул! І такий підхід необхідно підтримувати і розвивати, – зазначає Павло Філіпчук.

Організатори відзначають, що всі учасники змагань чекають цього турніру, як свята. Це відмінний приклад цікавого, і, разом з тим, правильного та корисного проведення часу для молодого покоління, для дітей та дорослих.

Павло Ігорович впевнений, такі турніри дуже потрібні Каховці і багатьом іншим містам.

– Ці змагання потрібні, перш за все, для об’єднання всіх його учасників, тренерів і жителів міста. Діти знаходять тут справжніх друзів, і ця дружба стає найміцнішою. А найголовніше для мене, що спорт дарує дітям – силу, мужність і, звичайно ж, здоров’я. Коли діти змагаються, переживають за результат – це надихає їх на великі успіхи, – вважає Павло Філіпчук.

Звісно, переможці отримали нагороди, а всі учасники не залишились без смачних подарунків. Присутні, в свою чергу, отримали безліч позитивних емоцій! Бажаємо кожному з учасників нових яскравих перемог, міцного здоров’я, оптимізму і віри в свої сили.

Сергій МАКОГОН.

Дякуємо за відгук!