Рішення про долю фестивалю «Таврійські ігри» приймається його засновником

Компанія «Таврійські Ігри» та її президент Микола Баграєв здивовані заявою кандидата в народні депутати по округу №185 (самовисування), сільського голови Роздольненьської сільської ради Роздольненської сільської об`єднаної територіальної громади Каховського району Херсонської області – Вегандза Мясникяна, в якій йдеться про обіцянку відродити фестиваль «Таврійські Ігри». Вважаємо це відвертою спекулятивною маніпуляцією у передвиборчий період. Нагадуємо, що єдиним власником знаку для товарів та послуг «Таврійські Ігри» є Микола Баграєв. І саме він має право визначати подальшу долю свого фестивалю. В численних інтерв’ю і коментарях Микола Баграєв неодноразово пояснював, що місія фестивалю «Таврійські Ігри» виконана і він увійшов в історію українського шоу-бізнесу як наймасштабніший фестиваль в Україні, який проводився з 1992 до 2008 року.

Наразі, якщо будуть прийматися певні рішення, пов`язані з фестивалем «Таврійські Ігри», то мешканці Каховки дізнаються про це з перших вуст від засновника проекту.

 Історична довідка

Міжнародний фестиваль «Таврійські Ігри» заснований Миколою Баграєвим у 1991 році. З 1992 до 2008 (за винятком 2007, коли фестиваль відбувся у Києві) фестиваль проводився у місті Каховка. За 17 років у музичній програмі фестивалю «Таврійські Ігри» взяли участь 250 закордонних виконавців з 17 країн світу. Також на головній сцені фестивалю виступили 177 українських артистів. Події фестивалю транслювалися на головних телеканалах країни та висвітлювалися в 300 ЗМІ щорічно. Середня відвідуваність фестивалю «Таврійські Ігри» складала близько 50 тис.глядачів щоденно.

Джерело

One thought on “Рішення про долю фестивалю «Таврійські ігри» приймається його засновником

  • 08.07.2019 о 16:52
    Permalink

    Було б дуже чудово, якщо б його відновили

    Відповідь

Дякуємо за відгук!