Чи підтримає громадськість переїзд дитячої поліклініки на нове місце?

Відповідь на це питання спробувала знайти редакція «Каховської Зорі». Адже за останній рік тільки ледащо не обговорив, куди ж «запхають дитячих лікарів», а найголовніше, хто вже придбав будівлю у центрі Каховки.

Останнім часом точаться суперечки з приводу будівлі по вулиці Соборності, де нині знаходиться АЗПСМ №3, колишня дитяча поліклініка.
Директор Каховського районного центру первинної медико-санітарної допомоги Олександр Антоненко заявив: «Рішенням Каховської районної ради №530 від 26.07.2018 р. була затверджена програма розвитку первинної медико-санітарної допомоги в Каховському районі та підтримки комунального некомерційного підприємства «Каховський районний центр ПМСД» на 2018-2021 роки. З метою поліпшення оперативного управління підприємством та підвищення рівня медичного обслуговування населення для розміщення медичної установи була виділена окрема триповерхова будівля по вулиці Велика Куликовська.

На третьому поверсі знаходиться адміністрація: бухгалтерія, відділ кадрів, господарські служби. На другому поверсі, де вже виконано гарний, на сучасному рівні, ремонт, розташовані клініко-діагностична лабораторія і АЗПСМ №1 для обслуговування дорослого населення. Зараз за кошт районного бюджету повним ходом йде поточний ремонт на першому поверсі, тут і планується обслуговувати дітей. На сьогодні вже виконано половину загального обсягу робіт і у вересні дитяча поліклініка справить новосілля, ввійшовши до складу АЗПСМ №1.

Разом з тим буде скорочено видатки на комунальні послуги: в опалювальний період щомісячні витрати на обігрівання АЗПСМ №3 (колишньої дитячої поліклініки) становили до 40 тисяч гривень».
Чиновники, які запровадили такі зміни, переконують у тому, що це дасть можливість поліпшити умови роботи лікарям, підвищити якість обслуговування як дорослого, так і дитячого населення, а також значно зекономить витрати на комунальні послуги.
Втім, громадськість і досі занепокоєна. Про що каховчани розповіли під час зустрічі з новопризначеним очільником Херсонської ОДА Юрієм Гусєвим.

Після обговорень відбувся спонтанний візит Гусєва до будівлі дитячої поліклініки міста та словесна перепалка з головою РДА Валерієм Салтиковим, щодо подальшої долі медичного закладу.
Зрештою, Гусєв наголосив на тому, що аналогічні питання, як от зміна місця розташування дитячої поліклініки, має обговорюватись із громадськістю.
Втім, новосілля поліклініки вже офіційно анонсоване і, схоже на те, що ні до слів губернатора, ні до голосу громадськості дослухатись ніхто не збирається.

Тож, з плином часу, ми зможемо побачити, на чиєму боці виявиться правда, де комфортніше буде маленьким пацієнтам та що трапиться із величезним «ласим шматком» у вигляді двоповерхової будівлі у центрі міста.

Власна інформація.

Дякуємо за відгук!